Олександрія з трьома молодими переграла дебютанта Першої ліги

У контрольному матчі зустрічалися Олександрія та ВПК-Агро. Гра завершилася перемогою представника УПЛ — 1:0. У стартовому складі Олександрії вийшов один гравець з реєстру Золотого Таланту

Володимир Шаран з перших хвилин випустив 21-річного нападника Дениса Устименка. У другому таймі на полі з’явилися: 22-річний воротар Олег Білик, 21-річний захисник Владислав Бабогло та 20-річний захисник Олександр Мельник.

Олександрія здобула мінімальну перемогу над дебютантом Першої ліги ВПК-Агро в товариському матчі. Гра була досить складною для підпічних Шарана, гравці ВПК-Агро продемонстурвали пристойний рівень футболу. Єдиний м’яч у грі забив Кирило Ковалець на початку другого тайму.

Контрольний матч

Олександрія — ВПК-Агро — 1:0

Гол: Ковалець (48).

Олександрія (1-й тайм): Паньків — Гордієнко, Стецьков, Гречишкін, Задерака, Протасов, потенційний новачок, Грицук, Безбородько, Устименко, Сітало.

Олександрія (2-й тайм): Білик — Пашаєв, Бабогло, Мельник, Мірошниченко, Довгий, Банада, Лучкевич, Мишенко, Ковалець, Шастал.

Таким чином, Олександрія завершує свою підготовку до нового сезону і 22-го серпня команда зіграє проти Маріуполя у матчі 1-го туру чемпіонату УПЛ.

Поза грою Відразу троє молодих динамівців не тренуються з командою (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (25%, 63 голосов)