Молодіжка Ворскли декласувала команду Другої ліги на її полі

У контрольному поєдинку молодіжна команда Ворскли перемогла представника Другої ліги Діназ із Вишгорода — 3:1

Тренерський штаб Діназу контрольними поєдинками завантажив футболістів, як то кажуть, по самі вуха, відзначає пресслужба друголігового клубу. В результаті за десять днів команда зіграла п’ять матчів. Якщо в битвах з представниками Прем’єр-ліги — донецьким Олімпіком та чернігівською Десною — мотивація була на високому рівні, то вже в поєдинках з молодіжними складами Шахтаря і Ворскли відчувалася втома. Це врешті-решт й вплинуло на результат.

У матчі проти молодіжного складу Ворскли з перших хвилин вийшли два представники реєстру Золотого Таланту — 21-річні захисники Андрій Волошин і Валентин Корешков. На заміни виходили два хавбеки: 16-річний Захар Добровольський та 18-річний Ярослав Ізотов.

Гра розпочалася для діназівців чудово. Вже на 4-й хвилині Олександр Апанчук, скориставшись дотепною передачею новачка команди Антона Брижчука, відкрив рахунок. Утім, дуже швидко підопічні Віталія Косовського вирівняли ситуацію. Це 19-річний полтавчанин Данило Кравчук використав провал в обороні господарів. Незадовго до перерви вишгородці знову могли вийти вперед, але удар Апанчука в один дотик потрапив у стійку.

Фото фейсбук ФК Діназ.

Що сталося з Діназом після короткого відпочинку важко сказати, але другий тайм команда повністю провалила. Розладналися всі паростки комбінаційних дій, футболісти часто почали ходити, хто в ліс, хто по дрова. Цього різким полтавчанам тільки і треба було. Спочатку вони змусили діназівців забити самим собі, а потім Кулаковський поставив фінальну крапку, добивши м’яча у сітку — 1:3.

Контрольний матч

Діназ — Ворскла U-21 — 1:3

Голи: Апанчук (4) — Кравчук (15), Добровольський (64, автогол), Кулаковський (68).

Діназ: Крупниченко — Грабчак, Гарбар, Волошин, Корешков, Бовтрук, Петренко, Ічанський, А. Брижчук, Марченко, Апанчук.

На заміни виходили: Крикнін, Помазан, Добровольський, Чернишов, Безпалий, гравець на перегляді, Ізотов, гравець на перегляді.

Ворскла U-21: воротар на перегляді — Дмитрук, Сємілєт, Дубко, Чуєв, Кравчук, Власов, Гаджук, Мамро, Посєвкін, гравець на перегляді.

На заміни виходили: Кулаковський, Куценко, Костенко, Галата, Товстий.

Не сдюжили Дублеры Динамо пропустили от Коваленко и проиграли спарринг (видео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Александр Сирота (Динамо) (27%, 241 голосов)