Кулаков забив за Маріуполь, Луньов і Перовіч відповіли за Зорю (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Маріуполь та Зоря. Гра завершилася мінімальною перемогою Зорі — 2:1. Відкрив рахунок 22-річний нападник луганців Максим Луньов, а за Маріуполь забив 21-річний форвард Андрій Кулаков

Тренерський штаб Зорі довірив місце у старті: 22-річному нападнику Максиму Луньову. У другому таймі на полі з’явився 21-річний півзахисник Денис Янаков.

У складі Маріуполя з перших хвилин з’явилися: 22-річний захисник Олексій Биков, 20-річний захисник Назарій Муравський, 21-річний півзахисник Максим Чех, 20-річний півзахисник Олексій Кащук, 21-річний нападник Андрій Кулаков, 20-річний півзахисник Клим Приходько, 20-річний півзахисник Владислав Бондар та 22-річний півзахисник Ілля Путря.

На 23-й хвилині у гру увійшов 19-річний півзахисник Андрій Вискребенцев. Також на заміни виходили: 19-річний півзахисник Ярослав Доброхотов, 22-річний Дмитро Топалов, 19-річний півзахисник Артем Бондаренко та 20-річний півзахисник Антон Байдал.

Гравці Зорі активно розпочали гру і на 11-й хвилині відкрили рахунок у матчі. Луньов скористався неузгодженими діями захисників азовців, вискочив на рандеву з Гальчуком, обіграв воротаря і пробив у порожні ворота. Через чотири хвилини Маріуполь відновив паритет: Кащук прорвався по правому флангу і знайшов в центрі воротарського Кулакова. Андрій пробив точно — 1:1.

Вирвати перемогу підопічні Скрипника змогли на 88-й хвилині. Відзначився Михайло Перовіч.

Контрольний матч

Зоря — Маріуполь — 2:1

Голи: Луньов (11), Перовіч (88) — Кулаков (15).

Зоря: Шевченко — Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Гречкін (Жуніньо, 75), Назарина, Кочергін (Янаков, 78), Циганікс (Перович, 64), Юрченко, Кабаєв, Луньов.

Маріуполь: Гальчук — Биков, Дава, Муравський, Шеммі (гравець на перегляді), Чех, Приходько, Путря, Кащук, Бондар, Кулаков (Вискребенцев, 23).

Другий тайм: Кудрик — Тищенко, Сагуткін, Биков, гравець на перегляді, Доброхотов, Мишньов, Бондаренко, Топалов (Кащук, 66), Кирюханцев, Байдал.

З почином! Мудрик забив Кічаку: це дебютний гол 19-річного таланта за Десну