Мудрик забив Кічаку: це дебютний гол 19-річного таланта за Десну

У контрольному матчі зустрічалися да клуби УПЛ — Десна та Олімпік. Гра завершилася перемогою чернігівської команди — 2:1. Дебютним м’ячем за Десну відзначився 19-річний півзахисник Михайло Мудрик

Олександр Рябоконь довірив місце у старті Десни: 19-річному півзахиснику Михайлу Мудрику та 20-річному захиснику Юхиму Коноплі.

У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Ілля Шевцов.

Ігор Климовський з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Ігоря Снурніцина та 21-річного захисника Ореста Лебеденка. У другій половині зустрічі на полі з’явилися: 19-річний нападник Кіріл Кіриленка та 21-річний півзахисник Андрій Кравчук.

В цілому перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди по черзі володіли м’ячем і створили приблизно однакову кількість моментів. Проте успішніше при реалізації були підопічні Рябоконя. Рахунок було відкрито на 40-й хвилині: Мудрик здійснив слаломний забіг, обігравши по шляху відразу кількох опонентів, змістився з лівого флангу ближче до центру, і метрів з 18-ти закрутив м’яча у дальній лівий від Кічака кут.

Мудрик у боротьбі. Фото фейсбук Десни.

У середині другого тайму голкіпер Олімпіка Альїмі поза межами штрафного майданчика зіграв рукою. Арбітр показав сербському голкіперу червону картку. А під кінець матчу чернігівці подвоїли свою перевагу, розігравши в штрафному майданчику Олімпіка красиву комбінацію в стилі Барселони. В результаті Бутківський забивав уже в порожні ворота.