Михайліченко вперше забив у Першій лізі: Чорноморець фінішує перемогою (відео)

У матчі 30-го туру Першої ліги Металург приймав Чорноморець. Гра завершилася перемогою одеситів — 4:1. За гостей забивали 18-річний Максим Брагару та 20-річний Олександр Михайліченко

Тренерський штаб Металурга довірив місце у старті: 20-річному нападнику Богдану Могильному, 21-річним захисникам Євгенію Сухіні та Тимофію Сухарю, а також 21-річному півзахиснику Сарапію Едуарду.

У другому таймі на полі з’явився 21-річний півзахисник Єгор Шалфєєв і 19-річний півзахисник Микита Лапко.

У складі Чорноморця з перших хвилин вийшли: 18-річний воротар Данило Варакута, 18-річний півзахисник Максим Брагару, 20-річний півзахисник Андрій Стрижак, 20-річний півзахисник Тітаєвський Микита, 20-річний півзахисник Граматік Констянтин, 20-річний Долгов Петро, 21-річний нападник Андрій Штогрін та 20-річний захисник Олександр Польовий.

У другому таймі на полі з’явився 20-річний Олександр Михайліченко.

У першому таймі команди не створили гольових нагод і всі небезпечні моменти відбулися у другій половині зустрічі. На 47-й хвилині забив Брагару, який прокинув м’яча повз Котлярова після скидки Яловенко. За чотири хвилини Штогрін протягнув м’яча з центру поля, віддав на Хамелюка, а хавбек потужно пробив по воротах — результативна помилка Котлярова, який не втримав м’яча у своїх руках.

Фактично, цей дуплет голів і став каталізатором поразки Металурга. Чорноморець став грати за рахунком і до кінця зустрічі провів ще два м’ячі: наприкінці матчу відзначився Яловенко після передачі Брагару, а також дебютний м’яч у лізі (шикарний постріл з льоту в «дев’ятку») записав на свій рахунок Михайліченко після закидання Долгова.

На гол престижу Металург таки награв — відзначився Черній.

Перша ліга. 30 тур

Металург — Чорноморець 1:4

Голи: Черній (71) — Штогрін (47), Хамелюк (51), Яловенко (76), Михайліченко (90 + 2).

Металург: Котляров — Сухар, Сухіна, Сарапій, Кравченко, Скоблов (Лапко, 71), Трояновський (Шалфєєв 56), Бєлоусов, Сачко (Разуваєв, 56), Могильний, Щебетун (Черній, 64).

Чорноморець: Варакута — Остапенко, Граматік, Польовий, Долгов, Тітаєвський, Хамелюк, Стрижак, Яловенко (Михайліченко, 87), Брагару, Штогрін.

Чорноморець фінішував на 10-й позиції. Металург завершив сезон на 15-й і зіграє у перехідних матчах за право залишитися у Першій лізі з Альянсом.

Амбиции Вратарь Мезекевешда: «Мечтаю стать первым в команде и попасть в Лигу Европы»

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (25%, 63 голосов)
  • Павел Исенко (Ворскла) (20%, 51 голосов)