Талант Шахтаря забив дебютний гол за Маріуполь (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Маріуполь та друголіговий Кристал. Гра завершилася розгромною перемогою азовців. Відзначимо, що за Маріуполь забивали 22-річний Дмитро Топалов, 19-річний Артем Бондаренко та 22-річний Ілля Путря

Тренерський штаб Маріуполя з перших хвилин випустив: 22-річного захисника Олексія Бикова, 20-річного захисника Назарія Муравського, 21-річного захисника Микиту Петермана, 22-річного півзахисника Дмитра Топалова, 20-річного півзахисника Олексія Кащука та 21-річного нападника Андрія Кулакова.

У другому таймі на полі з’явилися: 22-річний воротар Артем Поспєлов, 19-річний півзахисник Ілля Доброхотов, 21-річний півзахисник Максим Чех, 19-річний півзахисник Артем Бондаренко, 20-річний півзахисник Клим Приходько та 20-річний Антон Байдал.

Тренерський штаб Кристала довірив місце у складі: 21-річному воротарю Ярославу Герасименку, 20-річному півзахиснику Максиму Крутіну, 20-річному півзахиснику Владиславу Бородаю та 21-річному півзахиснику Дмитру Бондаренку.

Кристал у перші 15 хвилин створив кілька напівмоментів біля воріт Кудрика, але потім ініціативою заволоділи маріупольці. На 20-й хвилині Топалов увірвався до штрафного і пробив повз голкіпера — 1:0. Через 6 хвилин херсонці зрівняли рахунок. Малиш замкнув навіс Цоя зі штрафного. Але на перерву господарі все ж пішли, ведучи у рахунку. Горбунов змістився з флангу в центр, увірвався до штрафного майданчика і послав м’яча точно в кут. 2:1.

Бондаренко (крайній праворуч) і Вискребенцев (№28) б’ються з Кристалом. Фото fcmariupol.com.

На початку другого тайму азовці ще двічі засмутили гостей. Спершу Бондаренко майстерно виконав «стандарт», а потім Путря покарав захисників за помилку. На 65-й хвилині цілі досяг дальній удар Кірюханцева.

Контрольний матч

Маріуполь — Кристал 5:1

Голи: Топалов (20), Горбунов (42), Бондаренко (49), Путря (52), Кірюханцев (65) — Малиш (26).

Маріуполь (перший тайм): Кудрик (Поспєлов, 31) — Шеммі, Муравський, Биков, Горбунов, Ігнатенко, Петерман, Мишньов, Кащук, Топалов, Кулаков.

Маріуполь (другий тайм): Поспєлов (Гальчук, 60) — Тищенко, Дава, Сагуткін, Доброхотов, Чех, Бондаренко, Приходько, Путря, Кирюханцев, Байдал.

Кристал (стартовий склад): Герасименко — Лаптєв, Малиш, Жовтюк, Крутін, Цой, Бородай, Бондаренко, Мартян, Гливий, Барладим.

4 у двох матчах! У Рябоконя з’явився джокер: тепер 20-річний Шевцов перемагає Динамо (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (25%, 63 голосов)
  • Павел Исенко (Ворскла) (20%, 51 голосов)