У Рябоконя з’явився джокер: тепер 20-річний Шевцов перемагає Динамо (відео)

У контрольному матчі зустрічалися київське Динамо та чернігівська Десна. Гра завершилася перемогою Десни — 2:1. Відзначимо, що вирішальний м’яч у цій зустрічі забив 20-річний нападник Десни Ілля Шевцов

Мірча Луческу довірив місце у старті: 20-річному захиснику Олександру Сироті, 19-річному півзахиснику Георгію Цитаішвілі, 21-річному півзахиснику Сергію Булеці, 22-річному півзахиснику Богдану Лєднєву та 20-річному нападнику Владиславу Супрязі.

У другому таймі на полі з’явилися: 17-річний захисник Ілля Забарний, 18-річний захисник Костянтин Вівчаренко та 21-річний півзахисник Микола Шапаренко.

Олександр Рябоконь з перших хвилин випустив 20-річного захисника Юхима Коноплю. У другому таймі на полі з’явилися 19-річний півзахисник Михайло Мудрик та 20-річний нападник Ілля Шевцов.

На 32-й хвилині Олександр Філіппов вивів Десну вперед.

У другій половині зустрічі на 69-й хвилині Віктор Циганков, який вийшов на заміну, не реалізував пенальті. На 80-й хвилині Віктор виправився, зрівнявши рахунок. Але на 82-й хвилині Десна знову вийшла вперед після голу Іллі Шевцова, якому асистував новачок чернігівців Михайло Мудрик.