18-річний нападник Прикарпаття зіпсував дебют 19-річному воротарю Черкащини (відео)

У матчі 29-го туру Першої ліги зустрічалися Прикарпаття та Черкащина. Гра завершилася розгромною перемогою івано-франківців — 4:1. Один із м’ячів у свій актив записав 18-річний нападник Прикарпаття Андрій Хома

Володимир Ковалюк з перших хвилин випустив: 20-річного півзахисника Воробчака Назарія. У другому таймі на полі з’явився 18-річний нападник Андрій Хома.

У складі Черкащини свій перший поєдинок проводив 19-річний воротар Антон Котовий, який ще у минулому сезоні виступав за молодіжну команду Колоса (14 матчів у чемпіонаті U-21).

У першому таймі команди не радували глядачів цікавим футбол, і всі найважливіші події відбулися у другому таймі. На 53-й хвилині гравці Прикарпаття відкрили рахунок. Кузьмин навісив з флангу і Цурупін головою зрізав м’яча у власні ворота. На 56-й хвилині господарі подвоїли свою перевагу. Після навісу того ж Кузьмина Француз з правої розстріляв ворота Котового. На 73-й хвилині гравці Черкащини знову забили у власні ворота. Антигероєм епізоду став Скляренко. 3:0. На 79-й хвилині відзначився молодий Хома, реалізувавши вихід один на один.

Андрій Хома святкує. Фото fc.if.ua.

Гості все ж змогли забити м’яч престижу на 87-й хвилині. Результативний удар вдався Лухтанову.

Перша ліга. 29 тур

Прикарпаття — Черкащина — 4:1

Голи: Голи: Цурупін (52, автогол) Француз (56), Скляренко (73, автогол), Хома (79) — Лухтанов (87).

Прикарпаття: Новак — Бойко, Бочкур, Француз, Сікач, Геник, Борисевич, Сондей, Воробчак, Кузьмин, Дитко.

На заміну вийшли: Хома, Шпирка, Цюцюра, Дербах, Радульський

Черкащина: Котовий — Нестеренко, Скляренко, Лухтанов, Діонг, Цурупін, Долгий, Георгієв, Нечай, Погранічний, М. Тищенко.

На заміну вийшли: Захаревич, Тарануха, Морозенко, Малєй, Олійник.

Після 29 туру у Прикарпаття 27 очок і 12-та позиція, а у Черкащини сім очок і останнє місце.

Кузня кадрів Волинь та Чорноморець не забувають про футбольні резерви: українська молодь в клубах Першої ліги після карантину

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (25%, 63 голосов)
  • Павел Исенко (Ворскла) (20%, 51 голосов)