Гол і дві передачі молодих допомогли Волині залишится претендентом на УПЛ (відео)

У матчі 29-го туру Першої ліги Волинь приймала Гірник-Спорт. Гра завершилася переконливою перемогою Волині — 3:0. Один із м’ячів у свій актив записав 18-річний нападник Богдан Кобзар. Результативними передачами відзначилися 19-річний півзахисник Артур Рябов та 20-річний захисник Олександр Климець

Тренерський штаб Волині з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Олександра Мартинюка, 21-річного нападника Валерія Сада та 19-річного півзахисника Рябова Артура. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний захисник Олександр Климець та 18-річний нападник Богдан Кобзар.

Ігор Жабченко довірив місце у старті Гірника-Спорт 20-річному півзахиснику Малишкіну Іллі та 20-річному захиснику Богдану Векляку.

Всі найбільш цікаві та важливі події у матчі відбулися у другому таймі. На 50-й хвилині господарі відкрили рахунок: Рябов віддав блискучу передачу на Кожанова і Денис з району штрафної влучив у дальню стійку, від якої м’яч і залетів у ворота. 1:0. Через 11 хвилин підопічні Тлумака подвоїли свою перевагу. Климець віддав на Куліша і нападник з розвороту відправив м’яча у сітку. 2:0.

Крапку у матчі вже у компенсований час поставив молодий нападник Кобзар, який вийшов на заміну. Рябов віддав на Богдана і той відправив м’яча у кут воріт.

Перша ліга. 29 тур

Волинь — Гірник-Спорт — 3:0

Голи: Кожанов (50), Куліш (61), Кобзар (90+1).

Волинь: Літовченко — Мартинюк, Сімінін, Приндета (Климець, 54), Конкольняк (Цюпа, 41), Рябов, Чачау, Кожанов (Кобзар, 69), Сад, Волошинович (Норенков, 75), Куліш (Михалик, 84).

Гірник-Спорт: Ситников — Малишкін (Суханов, 46), Векляк, Білий, Шопін, Петрусенко (Хомченко, 64), Чепелюк, Батюшин (Корольков, 74), Чередніченко (Лозовий, 57), Збунь, Бойко (Герасимець, 64).

Після 29-ти матчів у Волині 57 очок і четверте місце, а у Гірника-Спорт 39 очок і дев’ята позиція.

З почином! Мкомола: переконаний, що Інгулець скористається шансом і здобуде путівку до УПЛ

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (25%, 63 голосов)
  • Павел Исенко (Ворскла) (20%, 51 голосов)