Минай взяв три очка з дебютним голом 19-річного Ахмедзаде (відео)

У матчі 29-го туру Першої ліги зустрічалися Авангард та Минай. Гра завершилася перемогою Минаю — 2:0. Відкрив рахунок у матчі 19-річний нападник Рустам Ахмедзаде

Тренерський штаб Авангарду з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другому таймі у гру увійшов 21-річний півзахисник Плечій Ярослав.

Василь Кобін довірив місце у старті Минаю 19-річному нападнику Рустаму Ахмедзаде.

Господарі активно розпочали гру, проте до реальних небезпечних нагод справа не доходила. Натомість, гравці Минаю скористалися своїм шансом на 39-й хвилині. Жичиков навісив, Нурієв пробив у стійку, проте Ахмедзаде першим опинився на добиванні і відправив м’яча у сітку. 0:1. Дебютний гол для молодого нападника за чотири матчі.

У другому таймі гості подвоїли свою перевагу. Стасюк прорвався лівим флангом, прострілив і Брюхов зрізав м’яча у власні ворота. 0:2. Відзначимо, що у протоколі м’яч записали на Книша.

Перша ліга. 29 тур

Авангард — Минай — 0:2

Голи: Ахмедзаде (39), Книш (65).

Авангард: Денчук — Дворовенко, Брюхов, Сидоренко, Цибульник, Лобов, Сеницький (Плечій, 80), Полюлях, Собко, Матяж, Кирієнко (Дєдяєв, 55).

Минай: Попович — Жичиков, Никитюк (Допілка 62), Маткобожик, Стасюк, Голодюк (Книш, 46), Ткачук, Карноза (Глагола, 46), Шпак, Нурієв, Ахмедзаде (Пиняшко, 62).

Після 29-ти матчів у підопічних Кобіна 59 очок і вони ділять перше-друге місця з Інгульцем, у Авангарда 45 очок і восьма позиція.

Вдало склалося Ахмедзаде: мав грати за Поділля, але не шкодую що став гравцем Минаю

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (25%, 63 голосов)
  • Павел Исенко (Ворскла) (20%, 51 голосов)