Металіст 1925 з допомогою молоді переграв Прикарпаття (відео)

У матчі 26-го туру Першої ліги зустрічалися Металіст 1925 та Прикарпаття. Гра завершилася перемогою харків’ян — 3:1, один із м’ячів у свій актив записав 22-річний нападник Максим Єрмоленко

Тренерський штаб Металіста 1925 з перших хвилин випустив: 20-річного нападника Владислава Дмитренка та 21-річного захисника Максима Цвіренка. У другому таймі на полі з’явився 22-річний нападник Єрмоленко Максим.

У складі Прикарпаття вийшли: 22-річний захисник Василь Геник та 20-річні півзахисники Назарій Воробчак та Владислав Семотюк. У другому таймі у гру увійшов 22-річний півзахисник Юрій Шпирка.

Для господарів цей матч розпочався невдало. На 18-й хвилині гравці Прикарпаття відкрили рахунок. Барчук зі штрафного віддав на Кузьмина і Роман перекинув Сидоренка, який вийшов з воріт. 0:1. На 39-й хвилині господарі зрівняли рахунок. Пастух у власній штрафній збив Лукаса. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Ямполь. 1:1.

Після перерви харків’яни продовжували тиснути на ворота Вульчина і це принесло успіх. На 72-й хвилині Дерек вивів Металіст 1925 уперед: після навісу Шершня бразилець головою відправляє м’яча у сітку. 2:1. Крапку у матчі на 90+4 хвилині поставив Єрмоленко: Максим відправив м’яча у сітку після передачі Ямполя.