Верес у товариському розгромив молодіжку Колоса

У рамках підготовки до матчів плей-офф за право грати у наступному сезоні у Першій лізі рівненський Верес у контрольному матчі переграв молодіжний склад Колоса з Ковалівки

Після перемог над Львовом U-19 — 4:0 та напіврезервним складом першолігової Волині — 5:1, рівненський Верес у третьому контрольному поєдинку переміг молодіжний склад представника Прем’єр-ліги Колос з Ковалівки — 3:0, повідомляє Інформаційна служба НК Верес.

У рівнян гру розпочав 21-річний півзахисник Артем Хоцяновський. У другому таймі у ворота став 20-річний Вадим Ющишин, а на заміну виходив 18-річний форвард Тарас Демчук.

На Київщині (а саме у Пущі-Водиці) підопічні Юрія Вірта тренуватимуться до 30-го липня включно. Наступним суперником рівнян у контрольних матчах стане Альянс із Липової Долини. Гра відбудеться у четвер, 23-го липня.

Контрольний матч

Колос U-21 — Верес — 0:3

Голи: Шестаков (36, 45), Яременко (84).

Верес (1 тайм): Когут — Пінчук, Ховбоша, Гончаренко, Солдат, Петько, Кучеров, Панасенко, Соломка, Хоцяновський, Шестаков.

Верес (2 тайм): Ющишин — Дударенко (Данилюк 75; на перегляді), Махнєв, Гончаренко (Ховбоша, 70), Пінчук (Солдат, 70), Євдокимов, Кучеров (Петько, 70), Дахновський (на перегляді), Тимофієнко (на перегляді), Шестаков (Демчук, 70), Яременко.