20-річний нападник вилучився, Черкащина розгромлена 0:4

У матчі 24-го туру Першої ліги львівський Рух приймав Черкащину. Гра завершилася розгромною перемогою господарів — 4:0. Один із м’ячів у свій актив записав 22-річний хавбек Данііл Кондраков, а 20-річного нападника Артема Тищенка з Черкащини було вилучено з поля

Тренерський штаб Руха з перших хвилин випустив 22-річного півзахисника Данііла Кондракова (на фото №19). У другому таймі у гру увійшли 22-річний Іван Калюжний, 22-річний Раті та 21-річний Станіслав Біленький.

Тренерський штаб Черкащини не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі на полі з’явився 20-річний нападник Артем Тищенко.

Господарі стадіону Скіф з перших хвилин взялися за справу і на 32-й хвилині свого досягли. Кондраков знайшов передачею у штрафному Брікнера, Тимофєєв врятував, але на підборі опинився Климчук і забив у порожні ворота. 1:0.

А рівно через 10 хвилин Мартинюк навісив з кутового, і Кондраков напрочуд легко з району воротарського розстріляв ворота Черкащини. 2:0.

На 59 хвилині рахунок став розгромним. Після навісу зі стандарту першим на добиванні опинився Копина, і сильним ударом увігнав м’яч у дев’ятку. 3:0. Крапку у матчі поставив Коробенко, який п’ятою від ближньої стійки перевів м’яч у ворота після навісу з кутового від Раті. 4:0.

Рух — Черкащина 4:0

Голи: Климчук (31), Кондраков (42), Копина (59), Коробенко (77).

Вилучення: Тищенко (84), Малєй (90+2).

Рух: Мисак — Заставний, Дуць, Білий, Мисик Мартинюк (Біленький, 83), Брікнер (Калюжний, 57), Копина (Коробенко, 68) Антві (Раті, 61), Климчук (Синиця, 46) Кондраков.

Черкащина: Тимофєєв Нестеренко, Скляренко, Лухтанов, Діонг Рожко (Тищенко, 83), Георгієв, Долгий (Морозенко, 54), Нечай (Малєй, 65), Захаревич (Тарануха, 60) — Кабанюк.

Після 23-х матчів у Руха 44 очка і шосте місце, у Черкащини шість очок і остання позиція.

Долучилися Молоді футболісти Машталір і Ахмедзаде допомогли Минаю здолати Агробізнес

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (20%, 144 голосов)
  • Алексей Кащук (Мариуполь) (19%, 137 голосов)