Молодий захисник вилучився, Металіст 1925 програв удома (відео)

У стартовому матчі 24-го туру Першої ліги Металіст 1925 приймав Авангард. Зустріч завершилася мінімальною перемогою гостей 1:0. Відзначимо, що у складі харків’ян було вилучено 21-річного захисника Максима Цвіренка.

Тренерський штаб Металіста 1925 з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Максима Цвіренка, 22-річного півзахисника Ярослава Дехтяренка та 20-річного нападника Владислава Дмитренка. У другому таймі у гру увійшов 21-річний захисник Ілля Коваленко.

Олександр Косевич не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний півзахисник Артур Мурза, 21-річний захисник Ілля Брюхов та 22-річний півзахисник Денис Долінський.

Гості активно розпочали гру і вже на першій хвилині відкрили рахунок. Після вкидання аута Лобов віддав на Нехтія і Владислав пробив у дальній кут. 0:1. У першому таймі гравці Авангарду мали ще три-чотири хороші моменти, проте підопічних Косевича підвела реалізація. Господарі більше володіли м’ячем, проте не могли зламати організований захист суперника. На 39-й хвилині підопічні Демченка залишилися у меншості: Цвіренко за грубу гру отримав червону картку.

У другому таймі характер гри не змінився. Гравці Металіста 1925 у меншості так і не змогли зрівняти рахунок. Більш-менш небезпечну нагоду мав Дерек, але з його ударом впорався Денчук.

Металіст 1925 — Авангард — 0:1

Голи: Нехтій (1).

Вилучення: Цвіренко (39).

Металіст 1925: Сидоренко — Ченбай, Поспєлов, Цвіренко, Шершень — Дехтяренко (Коваленко, 78), Ямполь, Дмитренко — Савін (Вентура, 56), Банасевич (Осман, 44) — Дерек.

Авангард: Денчук — Сухаров, Мірошник, Сидоренко, Воробей (Брюхов, 70) — Сеницький (Долинський, 90 + 2), Полюлях, Лобов (Цибульник, 85) — Матяж (Мурза, 89), Нехтій — Кирієнко (Собко, 76).

Таким чином, після 24-х турів у Металіста 1925 четверте місце і 44 очка, а у Авангарда восьма позиція і 41 заліковий пункт.

Наши за границу Белорусский Торпедо-Белаз подписал украинца, игравшего на Универсиаде

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (20%, 144 голосов)
  • Алексей Кащук (Мариуполь) (19%, 137 голосов)