Фонсека випустив Дзаньоло на заміну і той віддячив голом (відео)

У матчі 32-го туру Серії А зустрічалися Брешія та Рома. Гра завершилася перемогою Роми — 3:0. Один із м’ячів у свій актив записав 21-річний півзахисник Ніколо Дзаньоло

Пауло Фонсека з перших хвилин випустив 21-річного захисника Ібаньєса. У другому таймі у гру увійшли 21-річний Ніколо Дзаньоло та 22-річний Гонсало дель Фраіле.

У господарів у старті вийшли: 22-річний півзахисник Массіміліано Мангравіті, 20-річний Сандро Тоналі, 18-річний Андреа Папетті. У другому таймі у гру увійшов 19-річний півзахисник Геззі.

Всі головні події у матчі відбулися у другому таймі. На 48-й хвилині після кутового Фасіо відкрив рахунок. Через 14 хвилин Калініч подвоїв перевагу Роми — 0:2. На 74-й хвилині м’яч у свій актив записав Дзаньоло: Перотті віддав на хід, Ніколо увірвався у штрафний і відправив м’яча у сітку.

Перший гол для молодого гравця після повернення з лікарняного.

Брешія — Рома 0:3

Голи: Фасіо (48), Калініч (62), Дзаньоло (74).

Брешія: Андреначчі Сабеллі, Тоналі, Шпалек (Геззі, 78), Торрегросса, Чансельор, Мангравіті (Семпріні, 87), Ндоє (Дессена, 46), Скрабб (Змрхаль, 46), Б’ярнасон (Доннарумма, 58), Папетті.

Рома: Міранте Фасіо, Пеллегріні (Дзаньоло, 67), Коларов, Калініч (Джеко, 77), Верету (Перотті, 67), Манчіні (Спінаццола, 81), Карлес Перес (Вільяр, 67), Бруно Перес, Рожеріо, Діавара.

Таким чином, після 32-го туру у Роми 54 очка і 5-те місце, а у Брешії 21 очко і 19-те місце.

Самим знадобиться Фонсека: Рома розраховує на Клюйверта, він один із найкращих молодих гравців

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Павел Исенко (Ворскла) (29%, 72 голосов)
  • Анатолий Трубин (Шахтер) (22%, 54 голосов)