Чемпіонат Італії: Распадорі із Капуто зробили Лаціо капут (відео)

У матчі 32-го туру Серії А зустрічалися Сассуоло та Лаціо. Гра завершилася перемогою Сассуоло — 2:1. Відзначимо, що один із м’ячів у переможців записав на свій рахунок 20-річний нападник Джакомо Распадорі. Це був його дебют у стартовому складі

Тренерський штаб Лаціо з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. На заміну вийшов 21-річний нападник Боббі Адеканье.

Наставник Сассуоло довірив місце у старті: 22-річному півзахиснику Мануелю Локателлі, 20-річному півзахиснику Хамеду Траоре та 20-річному нападнику Джакомо Распадорі. На заміну вийшов 22-річний захисник Рожеріо.

На 33-й хвилині господарі відкрили рахунок у матчі. Відзначився Луїс Альберто. 1:0. Проте, у другому таймі все перевернулося з ніг на голову. На 52-й хвилині молодий Распадорі зрівняв рахунок. 1:1. Відзначимо, що це дебютний вихід у стартовому складі для Джакомо.

На 90+2 хвилині гості вирвали перемогу. М’яч у свій актив записав Капуто. 1:2.

Лаціо — Сассуоло  1:2

Голи: Луїс Альберто (33) Распадорі (52), Капуто (90 + 2).

Лаціо: Стракоша Лаццарі, Баштуш, Ачербі, Раду (Вавро, 83), Ж. Лукаку (Хоні, 46), Мілінкович-Савіч (Лейва, 67), Пароло, Луїс Альберто (Адеканье, 83), Іммобіле, Кайседо (Катальді, 61).

Сассуоло: Консільї Тольян (Мулдур, 46), Марлон, Д. Феррарі, Кірьякопулос, Локателлі, Бурабія, Джурічіч (Хараслін, 68), Траоре (Капуто, 46), Распадорі (Маньяні, 89), Бога (Рожеріо, 79).

Після 32-го туру у Лаціо 68 очок і друге місце, у Сассуоло 46 очок і восьма позиція.