Гол 19-річного хавбека не врятував Авангард від поразки у грі з Інгульцем

У матчі 22-го туру Першої ліги Інгулець приймав краматорський Авангард. Гра завершилася перемогою команди з Петрово — 3:2. Відзначимо, що за Авангард забив 19-річний півзахисник Артур Мурза

Тренери обох команд з перших хвилин не випустили жодного гравця з реєстру Золотого таланту. На 69-й хвилині у Авангарда у гру увійшов 19-річний Артур Мурза, а у Інгульця на 73-й хвилині — 20-річний нападник Оскар Мкомола.

Гра почалася зі швидкого голу господарів. Миттєвий перехід від оборони в атаку завершився шикарною передачею врозріз від Мишуренка на Козака. «Десятка» Інгульця легко обіграв Денчука і без перешкод пробив по порожніх воротах — 1:0.

Інгулець досить спокійно забив другий м’яч. Знову швидкий вихід в атаку, навіс з флангу від Запорожця і Мишуренко без опіки завдав чудового удару в кут — 2:0.

Два м’ячі переваги для колективу Лавриненка стали хорошим запасом на другу половину зустрічі. Практично відразу після перерви господарі забили і третій — відзначився Сітчінава. Найкращий голеадор Першої ліги розштовхав захисників і з носка пробив у кут.

Втім, Авангард і не думав здаватися. Спершу відзначився Матяж: у повітрі переграв Павлова і замкнув навіс від Собка. А на 90-й хвилині все увінчалося ще одним прострілом (здається, знову від Собка), і черговий «джокер» Мурза вгатив м’яча у сітку — 3:2.

Зауважимо, що Артур вихованець академії донецького Шахтаря, також виступав у ДЮФЛУ за Арсенал (Київ) та Іллічівець (Маріуполь).  Доріс до дублю Маріуполя, потім грав за Волинь (Луцьк), а з зими 2020 року є гравцем краматорського Авангарда.

Перша ліга. 22 тур

Інгулець — Авангард — 3:2

Голи: Козак (6), Мишуренко (21), Сітчінава (47) — Матяж (63), Мурза (90).

Інгулець: Шуст — Балан, Павлов (Фатєєв, 67), Кучеренко, Синьогуб, Запорожець, Лупашко, Козак (Коваленко, 53), Бартуловіч (Щедрий, 76), Мішуренко (Загальский, 83), Сітчінава (Мкомола, 73).

Авангард: Денчук — Сухарьов, Мірошник, Савин (Сухомлин, 72), Воробей (Собко, 51), Сеницький, Полюлях (Дедяєв, 28), Лобов, Матяж (Мурза, 69), Нехтій, Кірієнко (Сидоренко, 61).

Таким чином, у Інгульця після 22-го туру 44 очка і друге місце, а у Авангарда — 37 очок і восьма позиція.

Після бійки Шапаренко: хочеться вибачитися перед уболівальниками і привести голову до ладу

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Павел Исенко (Ворскла) (29%, 72 голосов)
  • Анатолий Трубин (Шахтер) (22%, 54 голосов)