Агробізнес з голом Миколи Когута переграє Металург

У матчі 21-го туру Першої ліги запорізький Металург приймав Агробізнес. Гра проходила на Славутич-Арені і завершилася перемогою гостей — 3:1. Відзначимо, що у цьому поєдинку забивали 21-річний півзахисник Агробізнесу Микола Когут та 21-річний півзахисник Металурга Едуард Сарапій

Тренерський штаб Металурга з перших хвилин випустив: 21-річного півзахисника Едуарда Сарапія та 20-річного нападника Богдана Могильного. У другому тайму у гру увійшов 19-річний нападник Олексій Сидоров.

Олександр Чижевський довірив місце у старті Агробізнесу: 21-річному півзахиснику Миколі Когуту та 17-річному півзахиснику Роману Дідику. У другій половині зустрічі на полі з’явився 21-річний Іван Когут.

Цей матч став першим офіційним для Агробізнесу у 2020 році, адже зустріч із Рухом було перенесено. Таким чином, Олександр Чижевський дебютував на посту головного тренера клубу з Волочиська.

Початок зустрічі запам’ятався рівною грою, проте ближче до середини тайму гості заволоділи ініціативою. На 42-й хвилині гравці Агробізнесу відкрили рахунок у матчі: Гагун скинув під удар Миколі Когуту і той з 15-ти метрів розстріляв ворота Котлярова. 0:1.

Микола Когут (№19) відкрив рахунок у матчі. Фото фейсбук Металурга.

На 47-й хвилині гості забили вдруге. Кухарук навісив, Бойчук в дотик віддав на Черненка і Руслан пробив повз голкіпера Металурга. 0:2. На 51-й хвилині господарі скоротили відставання у рахунку. Разуваєва збив Дідик і арбітр призначив одинадцятиметровий, який реалізував Сарапій — 1:2.

Проте, через шість хвилин гравці Агробізнесу поставили крапку у матчі: Бойчук з лінії штрафного прострілив і Козьбан відправив м’яча у сітку. 1:3.

Таким чином, Агробізнес здобуває впевнену перемогу у першому офіційному матчі 2020 року.

Перша ліга. 21 тур

Металург — Агробізнес — 1:3

Голи: Сарапій (51, пенальті) — Микола Когут (42), Черненко (47), Козьбан (57).

Металург: Котляров — Білоусов, Бобров, Сарапій, Трояновський, Кропивний, Скоблов, Разуваєв (Сачко, 78), Олійник (Кравченко, 68), Могильний, Черній (Сидоров, 57).

Агробізнес: Воробей — Захарченко (Слотюк, 75), Думанюк, Микола Когут (Іван Когут, 76), Курило, Дідик, Гагун, Козьбан (Петров, 63), Бойчук, Кухарук (Груша, 78), Черненко (Семенюк, 63).

Після 21 туру Агробізнес із 40 очками третій (провів на матч менше), а Металург із 11 очками — 15-й.