Металіст 1925 з голом молодого Цвіренка громить аутсайдера

У матчі 21-го туру чемпіонату Першої ліги зустрічалися Черкащина та Металіст 1925. Гра завершилася переконливою перемогою харків’ян — 4:1. Відзначимо, що один із м’ячів у свій актив записав 21-річний захисник Максим Цвіренко. Ця перемога дозволила Металісту 1925 вийти на першу позицію

Тренерський штаб Черкащини з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Дмитра Рожка. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Артем Тищенко.

Андрій Демченко довірив місце у старті Металіста 1925: 21-річному захиснику Максиму Цвіренку та 20-річному нападнику Владиславу Дмитренку. У другому таймі на полі з’явився 18-річний нападник Аніх Чідера.

Команда Маринчука небезпечно огризалася і намагалася встигати за темпом гри Металіста 1925. Все змінилося після двох голів з другого поверху: Фрейтас і Цвіренко продемонстрували жахливі проблеми «салатово-чорних» черкащан у захисті при стандартах.

Остаточною демонстрацією переваги над суперником Металіста 1925 став гол Банасевича — Максим отримав передачу на своїй половині поля, включив не менше як «п’яту» швидкість, а перед воротами зробив обманний рух і вдарив у ближній кут воріт.

Цвіренко (№24) святкує. Фото metalist1925.com.

Гол Банасевича остаточно розслабив харків’ян — їхній воротар Денис Сидоренко далеко вийшов з рамки і віддав передачу на гравця, якого як раз атакував нападник Максим Тарануха, і він забивав уже у порожні ворота харків’ян. Проте, на більше господарів не вистачило.