Гол молодого Бастоні приносить Інтеру вольову перемогу

У матчі 28-го туру Серії А зустрічалися Парма та Інтер. Гра завершилася вольовою перемогою Інтера — 2:1. До 84-й хвилини міланська команда поступалася у рахунку. Переможний м’яч у цій зустрічі забив 21-річний захисник Алесандро Бастоні

Тренерський штаб Парми з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Деяна Кулусевські.

У стартовому складі Інтера не було жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другому таймі у гру увійшов 21-річний Алессандро Бастоні.

На 15-й хвилині Жервіньо відкрив рахунок у матчі, пробивши точно у кут після шикарної передачі Куцки. 1:0. Свою першу реальну нагоду у матчі Інтер створив аж на 80-й хвилині, коли Сепе довелося вступати у гру.

На 84-й хвилині гості зрівнюють рахунок. Після навісу з кутового у виконанні Мартінеса Де Фрей головою відправив м’яча у сітку. 1:1. На 85-й хвилині арбітр за розмови вилучив Куцку, а вже на 87-й хвилині гравці Інтера забили переможний м’яч. Молодий Бастоні у дотик замкнув навіс Мозеса.

Чемпіонат Італії. 28 тур

Парма — Інтер — 1:2

Голи: Жервіньо (15) — Де Врей (84), Бастоні (87).

Вилучення: Куцка (85).

Парма: Сепе — Лорін (Дарміан, 87), Дермаку (Реджіні, 77), Алвеш, Гальйоле (Д. Пеццелла, 46), Куцка, Скоццарелла (Ернані, 55), Куртич, Жервіньо (Бругман, 87), Корнеліус, Кулусевські.

Інтер: Ханданович — Д’Амброзіо, Годін (Бастоні, 73), Де Врей, Кандрева (Мозес, 69), Гальярдіні, Барелла, Бірагі (Янг, 69), Еріксен (Санчес, 69), Лукаку, Л. Мартінес (Валеро, 88).

Після 28-го туру у Інтера 61 очко і третє місце, у Парми — 39 залікових пунктів і восьма позиція.