Чемпіонат Естонії: українці із Нимме Калью намагаються наздогнати лідера (відео)

Нимме Калью здобув чергову перемогу у матчі дев’ятого туру чемпіонату Естонії. Відзначимо, що у цій зустрічі усі 90 хвилин відіграв 22-річний українець Владислав Хомутов

Троє українських футболістів взяли участь у черговій перемозі Нимме Калью у 9-му турі чемпіонату Естонії. Андрій Маркович, 21-річний захисник Владислав Веремєєв і на рік старший хавбек Владислав Хомутов вийшли у стартовому складі Нимме на матч із Таммекою і відіграли до фінального свистка.

Рахунок гостям вдалося відкрити на 58-й хвилині, а закріпити успіх на 86-й — 2: 0.

Зауважимо, що у поточному чемпіонаті Естонії на рахунку Марковича і Веремєєва немає забитих м’ячів, а ось Хомутов відзначився точними ударами вже чотири рази.

Нимме продовжує погоню за лідером турніру Флорою (22 очка), маючи в активі 18 балів, і посідаючи друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Естонії.

Вундеркінд Перший тренер воротаря Ісенка: у Динамо, Шахтар і за кордон Паша ще встигне