Парма з голом 20-річного Кулусевські розгромила Дженоа

У матчі 27-го туру Серії А зустрічалися Парма та Дженоа. Гра завершилася розгромною перемогою Парми — 4:1. Відзначимо, що один із м’ячів у свій актив записав 20-річний півзахисник Деян Кулусевські

З перших хвилин у складі Дженоа на полі з’явився 22-річний захисник Крістіан Ромаро. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Андреа Пінамонті.

Тренерський штаб Парми довірив місце у старті 20-річному півзахиснику Деяну Кулусевські.

Гравці Дженоа більше грали позиційно, Парма ж швидко йшла в контратаки. У останніх виходило в рази краще. Датчанин Корнеліус замкнув простріл Ернані з рикошетом. А також закидання з флангу, ударом поміж ногами Перина. І оформив свій другий хет-трик проти цього суперника в сезоні, коли відгукнувся  на навіс (два ассисти Лоріна), вже головою. З 11-ти голів у сезоні шість він забив у ворота Дженоа.

Перед другим голом господарям якраз вдалася швидка атака, але після руки Якопоне, Сепе відбив пенальті у другому матчі поспіль. Перевівши м’яч в стійку. Пенальті Лоріан Фальке вже реалізував, але цього було замало. «Грифони» нічого не створили з гри, на десерт ще й пропустили чіткий удар Кулусевські низом і так і не змогли віддалитися за набраними очками від Лечче із зони вильоту.

Після 27-го туру Парма із 39 очками посідає сьоме місце, а Дженоа із 25 — 17-е.

Дженоа — Парма  1:4

Голи: Фальке (59, пенальті) — Корнеліус (18, 33, 53), Кулусевські (87).

Нереалізований пенальті: Крішіто (29, воротар).

Дженоа: Перин Масьєлло (Баррека, 73), Сумар, Ромеро, Біраскі, Касата (Фальке, 46), Шона, Стураро, Крішіто (Бехрамі, 57), Фавіллі (Дестро, 67), Пандєв (Пінамонті, 57).

Парма: Сепе Лорін (Дарміан, 67), Якопоне, Алвеш (Дермаку, 79), Гальйоле, Ернані (Куцка, 62), Бругман (Скоццарелла, 79), Куртич, Кулумевські, Корнеліус, Жервіньо (Барілла, 67).