Колос у спарингу переграв свою молодіжну команду

Напередодні матчу з київським Динамо у чемпіонаті УПЛ підопічні Руслана Костишина зіграли спаринг з власним дублем. Товариський матч був запланований у рамках підготовчого циклу до поєдинку 27-го туру Прем’єр-Ліги. Відзначимо, що забивали у спарингу 22-річний нападник Олег Кожушко та 18-річний півзахисник Станіслав Мораренко

Колос та Колос U-21 зіграли  у Салтанівці товариський матч: два тайми по 30 хвилин. З рахунком 2:1 перемогли гравці першої команди, голами у складі якої відзначились Максим Максименко та 22-річний нападник молодіжної збірної України Олег Кожушко.

За дублерів забив 18-річний хавбек Станіслав Мораренко, який реалізував пенальті. Таким чином, перша команда здобула непросту перемогу.

Нагадаємо, що потім Колос у матчі 27-го Туру Прем’єр-Ліги поступився київському Динамо (1:2). Гра запам’яталася неоднозначними рішеннями арбітра і чотирма пенальті.

Самі винні Попов: у кожному матчі треба відразу включатися у гру