Дубль Голанда приніс Боруссії срібло Бундесліги

У матчі 33-го туру Бундесліги зустрічалися Лейпциг та Боруссія з Дортмунда. Гра закінчилася перемогою Боруссії — 2:0. Дублем відзначився 19-річний нападник Ерлінг Голанд, який і приніс своїй команді срібні медалі

Тренерський штаб Лейпцига довірив місце у стартовому складі 21-річному захиснику Дайо Упамекано. У другому таймі у гру увійшли 22-річні півзахисники Дані Ольмо та Амаду Хайдара, 21-річний півзахисник Тайлер Адамс та 21-річний захисник Ібрагім Конате.

У складі Боруссії на полі з перших хвилин з’явилися: 20-річний захисник Матеу Бауза, 17-річний нападник Джованні Рейна та 19-річний нападник Ерлінг Голанд. У другій половині зустрічі у гру увійшли: 21-річні захисники Леонардо Балерді та Дан-Аксель Загаду, а також 20-річний нападник Джейдон Санчо.

На 30-й хвилині гості відкрили рахунок у матчі. Після передачі в один дотик від Рейни Голанд на дальній стійці відправив м’яча у сітку. 0:1. Гравці Боруссії повністю перегравали свого суперника у центрі поля, а підопічні Нагельсманна багато помилялися. Крапку у матчі на 90+3 хвилині поставив той самий Голанд, який після прострілу Брандта відправив м’яча у сітку 0:2. Дубль норвежця, а всього в сезоні-2019/2020  бомбардир забив 44 голи у 39 матчах. У підсумку, Боруссія здобуває переконливу перемогу.

Лейпциг — Боруссія Д  0:2

Голи: Голанд (30, 90+3).

Лейпциг: Гулачі — Клостерманн (Адамс, 46), Упамекано, Хальстенберґ — Мукіеле, Забітцер (Ольмо, 39), Кампль (Айдара, 71), Анхеліньо — Форсберг (Конате, 75) — Шик, Вернер (Нкунку, 71).

Боруссія: Бюркі — Хуммельс, Джан, Піщек — Геррейру (Загаду, 90+1), Вітцель, Брандт, Морей (Санчо, 78) — Азар (Шульц, 90), Рейна (Балерді 81) — Голанд.

Боруссія посідає друге місце в чемпіонаті з 69-ма очками. Лейпциг, враховуючи поразку Байєра, фактично гарантував собі Лігу чемпіонів. У команди 63 залікових пункти.