Алавес з голом молодого Сайнса переграв команду Едегора

У матчі 29-го туру Прімери зустрічалися Алавес та Реал Сосьєдад. Гра завершилася перемогою Алавеса (2:0). Відзначимо, що відкрив рахунок у матчі 19-річний Борха Сайнс. Цей гол став для нього дебютним у Ла Лізі

Відзначаємо появу у стартовому складі Алавеса 19-річного півзахисника Борхи Сайнса.

У складі Реал Сосьєдада з перших хвилин на полі з’явився 21-річний півзахисник Мартін Едегор. У другому таймі у гру увійшли 20-річний нападник Александр Ісак та 20-річний півзахисник Роберто Лопес.

Сан-себастьянці вдруге поспіль після карантину втратили очки, але якщо в матчі з Осасуною була боротьба, то з Алавесом — без шансів.

У першому таймі гості не завдали жодного удару в площину воріт. Алавес не міг не скористатися ситуацією: спершу забив Борха Сайнс, вперше в кар’єрі відзначившись на рівні Ла Ліги, а наприкінці гри ще один гол додав Мартін Паділья.

Алавес — Реал Сосьєдад — 2:0

Голи: Сайнс (56), Паділья (90+6).

Алавес: Хіменес — Дуарте, Лагуардія, Магальян, Перес (Фейса, 90), Камараса (Понс, 90+4), Хоселу, Роха (Паділья, 90+1), Наварро, Піна, Сайнс (Мендес, 83).

Реал Сосьєдад: Реміро — Льоренте (Еспіноса, 90+3), Янузай, Жозе (Ісак, 64), Сурутуса (Лопес Алкаіде, 64), Едегор (Португес, 64), Оярсабаль, Муньос, Субельдія, Сальдуа, Елустондо (Норман, 64).

У підсумку, Алавес здобуває впевнену перемогу. Після 29-ти турів Алавес із 35 очками дев’ятий, а Реал Сосьєдад — шостий. У команди 47 залікових пунктів.

Рекордно набили Атлетико із дублем Феліша здобуває найбільшу перемогу в сезоні (відео)