Гол Маккенні не допоміг Шальке у матчі з Фортуною

У матчі 28-го туру чемпіонату Німеччини Фортуна переграла Шальке — 2:1. Відзначимо, що єдиний м’яч у складі гостей записав у свій актив 21-річний півзахисник Венстон Маккенні

У складі Фортуни не було жодного гравця з реєстру Золотого таланту. Тренерський штаб Шальке випустив: 21-річного голкіпера Маркуса Шуберта, 20-річного захисника Озака Кабака, 21-річного півзахисника Венстона Маккенні та 19-річного нападника Раббі Матондо.

У другому таймі у гру увійшли 20-річний нападник Ахмед Кутуджу та 20-річний захисник Жан-Клер Тодібо.

У першому таймі команди голів не забивали, але на старті другого гості відкрили рахунок зі штрафного: Очіпка подав, а Маккенні відправив м’яча у сітку. Фортуні вдалося відігратися на 64-й зусиллями Хеннінгса, а на 68-й Караман головою вивів господарів вперед — 2:1. Гравці Фортуни могли забивати ще, проте головне для команди — три залікові пункти.

Фортуна (Дюссельдорф) — Шальке — 2:1

Голи: Хеннінгс (63), Караман (68) — Маккенні (53).

Фортуна: Кастенмайер — Айхан, Хоффманн, Зуттнер (Гіссельманн, 70) — Ціммерманн, Штегер, Зоботтка (Бодзек, 61), Беріша (Моралес, 81), Томмі — Караман, Хеннінгс (Скрцибськи, 81).

Шальке: Шуберт — Очіпка, Настасич, Сане, Кабак, Кенні — Каліджурі (Кутуджу, 74), Шепф, Маккенні, Матондо (Тодібо, 85) — Бюргшталлер (Грегорич, 74).

Таким чином, перемога дозволила Фортуні відірватися від Вердера у турнірній таблиці. Після 28-ми турів Фортуна має у своєму активі 27 залікових пунктів і посідає 16 місце. Шальке із 37 очками знаходиться на 9 позиції.