Суперник Шахтаря розбив команду Хаверца

Суперник Шахтаря у Лізі Європи німецький Вольфсбург у матчі 28-го туру Бундесліги розібрався з Байєром. Гра завершилася перемогою вовків з рахунком 4:1

З перших хвилин тренерський штаб Байєра випустив на поле: 21-річного захисника Едмонда Тапсоба, 20-річного Мусу Діабі та 20-річного нападника Кая Хаверца. Олівер Гласнер довірив місце у стартовому складі Вольфсбурга 21-річному нападнику Йосипу Брекало.

Гості активно розпочали гру і вже за 15-ть хвилин могли забивати двічі, проте підвела реалізація. Байєр свою першу нагоду у матчі створив наприкінці першого тайму: Хаверц з вигідної позиції пробив вище воріт. На 43-й хвилині вовки все ж відкрили рахунок у матчі. Після навісу Арнольда зі штрафного відзначився Понграчіч — 0:1.

У другому таймі Байєр не те що не зумів зрівняти рахунок, а пропустив ще тричі. Спочатку м’яч у свій актив записав Арнольд. Також забивали Штеффен та знову Понграчіч. Відзначимо, що всі три м’ячі були забиті за 11-ть хвилин.

У другому таймі у складі Байєра у гру увійшов 17-річний Флоріан Віртц. У гостей на полі з’явився 21-річний Омар Мармош.

М’яч престижу господарі змогли забити на 86-й хвилині. Відзначився Баумгартлінгер.

Байєр — Вольфсбург — 1:4

Голи: Баумгартлінгер (85) — Понграчіч (43, 75), Арнольд (64), Штеффен (68).

Байєр: Градецкі — Тапсоба, Венделл, Бендер (Драгович, 46), Демірбай (Аларіо, 65), Амірі, Арангіс, Вайзер (Віртц, 46), Хаверц, Діабі (Бейлі, 74), Белларабі (Баумгартлінгер, 46).

Вольфсбург: Кастельс — Мбабу, Понграчіч, Брукс, Руссійон, Штеффен (Мармош, 76), Шлагер, Арнольд, Брекало (Гінчек, 65), Вегорст, Жоао Віктор.

У підсумку, Вольфсбург святкує переконливу перемогу. Підопічні Гласнера з 42-ма заліковими пунктами посідають 6-те місце, а Байєр з 53-ма — п’яте.