Голи Маркоса Антоніо та Тете допомогли Шахтарю розбити Оболонь Бровар

Донецький Шахтар провів свій другий контрольний матч після паузи. Цього разу гірники зустрічалися з першоліговою Оболонь Бровар. Підопічні Луїша Каштру перемогли з рахунком 4:0. М’ячі у свій актив записали 20-річний Тете та 19-річний Маркос Антоніо

З перших хвилин тренерський штаб Шахтаря випустив: 21-річного Владислава Вакулу, 20-річного Вітао та 21-річного Фернандо. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний Анатолій Трубін, 21-річний Додо, 20-річні Тете та Соломон та 19-річні Маркос Антоніо та Данило Сікан.

Гравці Шахтаря впевнено розпочали гру і вже на 9-й хвилині відкрили рахунок. Тайсон перехопив м’яча у центрі поля і Алан Патрік пробив точно у дальній кут 1:0. На 21-й хвилині гірники подвоїли свою перевагу: вихід один на один реалізував Марлос.

Підопічні Каштру не збавляли обертів і у другому таймі. На 75-й хвилині Маркос Антоніо з радіуса штрафної поклав м’яча точно у кут 3:0. Буквально через хвилину відзначився Тете. Молодий бразилець першим опинився на добиванні і відправив м’яча у сітку.

З м’ячем Вакула.

Таким чином, чемпіони України святкують впевнену перемогу і у хорошому настрої готуються до першого офіційного матчу після паузи. 31-го травня гірники зустрінуться з Динамо.

Шахтар — Оболонь Бровар — 4:0

Голи: Алан Патрік (9), Марлос (21), Маркос Антоніо (75), Тете (76).

Шахтар: Пятов (Трубін, 46) Вакула (Додо, 46), Вітао (Дентіньо, 77), Хочолава (Кривцов, 46), Ісмаїлі (Болбат, 32), Степаненко (Маркос Антоніо, 46), Алан Патрік (Пихальонок, 46), Марлос (Тете, 46), Коваленко (Соломон, 46), Тайсон (Коноплянка, 46), Фернандо (Мораес, 32; Сікан, 77).