Динамо завдяки дублю Цитаїшвілі перемагає Олімпік

Динамо та Олімпік провели свій другий спаринг після паузи. Гра проходила на стадіоні Динамо імені Лобановського і завершилася з рахунком 2:0. Дублем у цій грі відзначився 19-річний Георгій Цитаїшвілі. Команди грали два тайми по 30 хвилин

Олексій Михайличенко довірив місце у стартовому складі: 20-річному Віталію Миколенко, 21-річному Денису Попову, 21-річному Назарію Русину та 19-річному Георгію Цитаїшвілі. У другому таймі у гру увійшли: 17-річний Ілля Забарний, 19-річний Олександр Сирота, 20-річний Данило Сухоручко та 21-річний Беніто.

Ігор Климовський випустив: 21-річного Ореста Лебеденка та 22-річного Тимура Чогадзе. У другому таймі вийшли: 20-річний Ігор Снурніцин та 21-річний Андрій Кравчук.

Героєм матчу став Георгій Цитаїшвілі. Як повідомляє офіційний сайт Динамо, протягом чотирьох хвилин  півзахиснику вдалося відзначитися двома голами. Спочатку Цітаїшвілі, опинившись на самоті в центрі штрафного, отримав передачу від Вербича та переправив м’яч у сітку воріт, а потім, обігравшись з Буяльським, завершив точним ударом швидку атаку Динамо. У підсумку, вже на 5 хвилину кияни мали комфортну перевагу.

Вербич із Цітаїшвілі

У другому таймі характер гри особливо не змінився, хоча у Олімпіка були нагоди щоб скоротити відставання, проте блискуче грав Бойко.

У підсумку, перемога Динамо з рахунком 2:0 — і тепер всі зусилля спрямовуються на підготовку до поєдинку з Шахтарем, який відбудеться в неділю, 31 травня, на НСК Олімпійський.

Динамо — Олімпік — 2: 0

Голи: Цітаїшвілі (2, 4).

Динамо: Бущан (Бойко, 31) — Кендзьора (Беніто, 46), Попов (Забарний, 31), Шабанов (Кадірі, 31), Миколенко (Сирота, 31) — Сидорчук (Андрієвський, 31) — Цітаїшвілі (Караваєв, 31) , Буяльський (Сухоручко, 31), Дуелунд (Шепелєв, 31), Вербич (Де Пена, 31) — Русин (Соль, 31).

Олімпік: Халімі (Кринський, 31) — Кравченко (Ксьонз, 31), Гришко (Зотько, 31), Цимбалюк (Вербний, 31), Лебеденко (Снурніцин, 31) — Гошкодеря (Литвин, 31) — Чогадзе (Пасіч, 31) , Романовський (Завійський, 31), Політило (Кравчук, 31), Балашов (Тейшейра, 31) — Шахаб (Баланюк, 31).

Поза грою Шахтар: у Сіпріано — м’язовий біль, Бондаренко теж тренується індивідуально