Шахтар з голом Соломона розгромив лідера Першої ліги

Підопічні Луїша Каштру провели свій перший контрольний матч після паузи. Гірники зустрічалися з першоліговим Рухом. Гра завершилася перемогою чемпіона України — 4:1. Відзначимо, що один із м’ячів у свій актив записав 20-річний Манор Соломон, а 21-річний Додо забив у власні ворота

У стартовому складі Шахтаря на цю гру вийшли: 18-річний воротар Анатолій Трубін, 21-річний Додо, 20-річний Вітао, 19-річний Маркос Антоніо, 20-річний Тете, 21-річний Фернандо та 20-річний Соломон. Ще по ходу тайму у гру увійшли 19-річні Артем Бондаренко та Данило Сікан. У другому таймі на полі з’явився 21-річний Владислав Вакула.

У стартовому складі Руха відзначаємо появу 21-річного нападника Станіслава Біленького. У другій половині зустрічі у гру увійшли 18-річний Микола Кухаревич, 22-річний Іван Калюжний та 21-річний Руслан Марушка.

Гравці Шахтаря від початку матчу заволоділи ініціативою, проте відкрити рахунок вдалося саме львівській команді. На 9-й хвилині після штрафного у виконанні Брікнера Додо зрізав м’яча у власні ворота. 0:1. Проте, гірники відігралися вже в наступній атаці. Фернандо пробив метрів з 16-ти, але з його ударом впорався Бандура. Першим на добиванні опинився Соломон, який і відпраив м’яча у сітку. 1:1. На 29-й хвилині через пошкодження поле покинув Трубін. Молодого голкіпера замінив Гриценко.

У другому таймі забивали виключно помаранчево-чорні. На 64-й хвилині захисники Руха сфолили на Вакулі і одинадцятиметровий реалізував Марлос. На 72-й хвилині забив Коноплянка, а крапку у матчі поставив Жуніор Мораес. У підсумку, Шахтар святкує переконливу перемогу над лідером Першої ліги.

Атакує Соломон. Фото shakhtar.com.

Шахтар — Рух — 4:1

Голи: Соломон (10), Марлос (64, пенальті), Коноплянка (72), Мораєс (85) Додо (9, автогол).

Шахтар: Трубін (Гриценко, 29; Пятов, 46; Шевченко, 77) Додо (А. Бондаренко, 46), Вітао (Кривцов, 46), Хочолава (Матвієнко, 46), Болбат (Вакула, 46) Маркос Антоніо (Пихальонок, 46; Дентіньо, 77), Алан Патрік (Коваленко, 46) Тете (Коноплянка, 46), Соломон (Степаненко, 46), Тайсон (Марлос, 46) Фернандо (Сікан, 31; Мораес 46).

Рух: Бандура Романюк (Заставний, 64), Дуць, Білий (Марушка, 71), Мисик (Саків, 64) Копина (Калюжний, 68), Мартинюк (Коробенко, 46) Брікнер, Бойчук, Синиця Біленький (Кухаревич, 46).