Перша ліга: Волинь — знову лідер за кількістю молоді

Волинь знову стала лідером першої ліги за кількістю молодих футболістів

Як і в стартовий вікенд, майже 60 юнаків потрапило до заявки команд першої ліги у другому турі: 58 — в першому, 57 — в другому. З них 27 потрапило до основного складу, 15 вийшли на заміну. Ще 15 молодим футболістам не дали можливості проявити себе на полі.

Знову лідером за кількістю молоді стала луцька Волинь, котра  на гру заявила 16 гравців віком 21 рік і молодших. З них одразу дев’ятеро вийшло з перших хвилин матчу. Втім результативністю лучани поки що не вражають. Якщо в першому турі команда зазнала поразки, то цими вихідними вона змогла засушити матч, завершивши гру проти Балкан безгольовою нічиєю. До речі, в обох колективів ворота захищали молоді голкіпери: у «біло-червоних» 20-річний Андрій Марчук, а в Балкан — 21-річний Богдан Лободров. Для обох воротарів цей матч виявився першим сухим у сезоні.

Подібним результатом може похвалитися і 21-річний страж воріт київського клубу Оболонь-Бровар Назарій Федорівський. Саме завдяки його роботі колектив зумів зберегти мінімальну перемогу в грі проти Черкаського Дніпра.

Єдиний гол серед молоді ліги забив гравець Геліоса Вадим Счастливцев. 20-річний футболіст харківського клубу відзначився взяттям воріт на 79-й хвилині, чим закріпив перевагу своєї команди  над краматорським Авангардом, а в підсумку ще й встановив фінальний рахунок — 3:1.

Вадим Счастливцев відкрив лік голам у складі Геліоса

Лише три колективи в звітному турі не задіяли жодного юнака, зокрема це Кремінь, Десна та Інгулець. Єдиним представником молоді у складі Полтави був голкіпер Володимир Кринський, однак після повернення досвідченого Максима Кучинського до команди 20-річний футболіст поступився йому місцем у рамці, тому полтавських містян можна вважати ще одним колективом, який віддав перевагу досвіду, а не молоді.