Чемпіонат ДЮФЛУ U-16: лише треті Карпати й двічі нульовий Шахтар

Чемпоінат ДЮФЛУ U-16, 2004 рн, Карпати, УФК-Карпати, 10 тур, 2019

У двох заключних турах осінньої частини чемпіонату ДЮФЛУ U-16 (футболісти 2004 року народження) трапилося чимало загадкових результатів. Приміром жодної перемоги не здобув Шахтар, розгубили очки Динамо, Маріуполь та Карпати

Група 1

Втрачали бали й лідери центральної зони, причому обидва і в однаковій кількості. Воно й не дивно, адже КДЮСШ Чемпіон і Олімпійський коледж зустрічалися між собою й зіграли внічию. А в 11-му турі обоє виграли, й продовжують очолювати групу.

У попередньому турі Шахтар першим обіграв УФК й відібрав у нього лідерство в групі

Чернігівська Юність взяла максимум, ще й із розгромом, і упевнено володіє третьою сходинкою. ДЮСШ-26 змогла розжитися тільки трьома очками, і її наздогнала вінницька Прем`єр-Нива.

Наступний тур (12)

Зміна-Оболонь (Київ) — ДЮСШ-15 (Київ), Прем`єр-Нива (Вінниця) — Юність (Чернігів), КОДЮСШ (Щасливе) — КДЮСШ Чемпіон (Київ), Атлет (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ), ОК ім.І.Піддубного (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця).

Група 2

Спинивши у дев’ятому турі лідера групи — дніпровський УФК — з рахунком 1:0, Шахтар (тренери Олександр Князєв і Олександр Максимов) не зміг перемогти в обох заключних матчах осінньої частини чемпіонату. Спершу трапилася нічия з Динамо, а потім не вдалося гірникам забити й Чорноморцю Геннадія Щекотиліна.

На користь конкурента Нульова нічия Динамо й Шахтаря залишила лідером УФК з Дніпра

Утім, динамівці не скористалися похибкою конкурента, зіграли й собі внічию: вдома не впоралися з Дніпром. Пропустивши при цьому вже на першій хвилині: динамівці втратили м’яч на лівому фланзі, після прострілу на ближню стійку в один дотик зіграв Максим Щуров — 0:1. Аж на 80-й хвилині Артем Слесар зрівняв рахунок: ударом головою у ближню дев’ятку.

Таким чином, динамівці сповзли на четверте місце, а обійшла їх Барса, що здолала на виїзді Ворсклу.

Чемпоінат ДЮФЛУ U-16, 2004 рн, ЧОрноморець, Арсенал, 10 тур, 2019

Чорноморець Щекотиліна розбиває Арсенал. Фото chernomorets.odessa.ua.

10 тур

2 листопада

Чорноморець (Одеса) — Арсенал (Київ) — 3:1

Ворскла (Полтава) — Барса (Суми) — 0:1

УФК-Олімпік (Харків) — Металург (Запоріжжя) — 0:6

Дніпро — УФК (Дніпро) — 1:2

Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ) — 0:0 (відео)

Барса (Суми) — Арсенал (Київ) — 2:0

Чорноморець (Одеса) — Барса (Суми), Арсенал (Київ) — Металург (Запоріжжя), Ворскла (Полтава) — УФК (Дніпро), УФК-Олімпік (Харків) — Динамо (Київ), Дніпро — Шахтар (Донецьк).

Група 3

Тут незмінними залишилися тільки позиції двох лідерів. Азовсталь взяла максимум очок, зокрема, сильно виграла й маріупольське дербі — 3:0. А ось Металіст 1925 із Маріуполем не впорався, але залишився другим.

У свою чергу, Маріуполь, що йшов третім, після цих невдач вилетів із квартету, а його третю позицію захопив Миколаїв: йому вдалися дві вікторії.

Чотирма пунктами розжився й Інтер, він, як і раніше, четвертий.

10 тур

2 листопада

Металіст 1925 (Харків) — Кремінь (Кременчук) — 2:1 (відео)

Азовсталь (Маріуполь) — Олександрія-Аметист (Олександрія) — 2:0

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро) — 0:0 (відео)

МДЮСШ (Дніпро) — Миколаїв — 1:6

Зірка (Кропивницький) — Кремінь (Кременчук) — 0:0

Металіст 1925 (Харків) — Зірка (Кропивницький), Кремінь (Кременчук) — МДЮСШ (Дніпро), Миколаїв — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса), Інтер (Дніпро) — Азовсталь (Маріуполь), Олександрія-Аметист (Олександрія) — Маріуполь.

Група 4

Лідер західної зони — УФК-Карпати — продовжує йти без поразок. Хоча й не виграв у клубному дербі. Як повідомляє прес-служба Карпат, відкрили рахунок номінальні господарі: на 30-й хвилині Олег Федор скористався обрізкою суперника, змістився ближче до воріт та сильно пробив у правий нижній кут. У другому таймі підопічні Віталія Лобасюка використали свій шанс: на 56-й хвилині було подано кутовий з лівого флангу на дальню стійку, гравець УФК головою скинув у центр, де першим на м’ячі був Олександр Черевка.

Карпатське дербі. Фото school-karpaty.com.ua.

Та не напружуючись здолавши в наступному турі тернопільську ДЮСШ (забивали Вадим Сологуб, Денис Козловський і той таки Черевка) академіки мають наразі чотириочковий відрив від другого місця.

Маючи в запасі аж три матчі, Карпати могли значно піднятися у турнірці, та окрім згаданої нічиєї втратили ще й три очка у Івано-Франківську (у перенесеному матчі 8-го туру). Тож взявши лише одну перемогу (над Буковиною — 2:0) вихованці Віталія Пономарьова та Назара Савицького із п’ятого місця скочили тільки на третє.

А обганяє їх Львів, що по черзі розправився зі СДЮСШОР та МФА.