Чемпіонат ДЮФЛУ U-17: Шахтар лишається єдиним непереможним

Чемпіонат ДЮФЛУ U-17, Чорноморець, Динамо, 10 тур, 2019

Після восьми турів чемпіонату ДЮФЛУ у найстаршій віковій категорії (футболісти 2003 року народження) лишалося аж три команди, які ще не втрачали очок. Тепер таких немає зовсім, щоправда, Шахтар досі не програвав

Група 1

У центральному окрузі без втрат йшов Атлет, та примудрився програти у 10-му турі середняку — чернігівській Юності. Та виграв обидва інших поєдинки і своє перше місце зберігає.

У попередньому турі Жовтневий голепад увінчали 15 голів Маріуполя

Хоча завзята Зміна-Оболонь не відступається, наполегливо виграє, відстаючи лише на три очка.

Лише чотири очка із дев’яти можливих взяла вінницька Прем’єр-Нива, але змогла зберегти свою третю позицію.

Закриває квартет Олімпійський коледж, який у двох останніх турах узяв максимум очок. Прикметно, що у поєдинку з Чемпіоном хет-триком відзначився центрфорвард Іван Бойко, при цьому всі свої голи він забивав головою. Міг вдатися хлопцю й покер, та після ще одного удару головою м’яч пролетів у 20 сантиметрах над поперечкою.

Наступний тур (12)

ДЮСШ-26 (Київ) — ОК ім.І.Піддубного (Київ), ВОДЮСШ (Вінниця) — Атлет (Київ), КДЮСШ Чемпіон (Київ) — КОДЮСШ (Щасливе), Юність (Чернігів) — Зміна-Оболонь (Київ), ДЮСШ-15 (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця).

Група 2

Донецький Шахтар і не думає ділитися першим місцем з конкурентами. Більше того, вдало відігравши два останні матчі, він зберіг п’ятиочковий відрив від Динамо, та й перевага над Металургом із УФК залишається, при тому, що у гірників ще й гра в запасі.

Заруба Динамо Сергія Беженара не дозволило Шахтарю виграти

Динамівці також виграли один із двох останніх поєдинків: в Одесі здолали Чорноморець — 2:0. Хоча у першому таймі моряки не пропускали, по перерві зробили це двічі протягом двох хвилин. У киян відзначилися Даніїл Осадець і Максим Дячук.

На позиції Даніїл Осадець (№9). Фото chernomorets.odessa.ua.

А ось запорізький Металург максимально вдало провів всі три матчі й вирвався на друге місце.

Найближчий до четвірки — Чорноморець, але навесні команді Сергія Матюхіна треба дуже постаратися, аби потрапити до плей-офф.

9 тур

26 жовтня

Чорноморець (Одеса) — Динамо (Київ) — 0:2 (відео)

2 листопада

Динамо (Київ) — Шахтар (Донецьк) — 1:1 (відео)

11 квітня

Динамо (Київ) — Дніпро, Шахтар (Донецьк) — УФК-Олімпік (Харків), УФК (Дніпро) — Ворскла (Полтава), Металург (Запоріжжя) — Чорноморець (Одеса), Барса (Суми) — Арсенал (Київ).

Група 3

Напрочуд невдало серією завершила осінню частину чемпіонату Азовсталь: лідер групи зіграв унічию в Харкові, програв дербі (перша поразка у сезоні!), і насамкінець знову не виграв у Кременчуці. Внаслідок чого розпрощався із затишним першим місцем, поступившись ним землякам. Ті, хоч і собі програвали, та два матчі з трьох виграли.

Металіст 1925 зберіг третю позицію, а ось ДЮСШ-11 Чорноморець врятувати свою четверту не змогла — її буквально вибив Миколаїв.

Чемпіонат ДЮФЛУ U-17, Миколаїв, МДЮСШ, 11 тур, 2019

Миколаїв переграє МДЮСШ. Фото ffgnikolaev.com.

9 тур

26 жовтня

Металіст 1925 (Харків) — Азовсталь (Маріуполь) — 1:1 (відео)

Кремінь (Кременчук) — Азовсталь (Маріуполь) — 1:1

Металіст 1925 (Харків) — Зірка (Кропивницький) — 4:0 (відео)

Миколаїв — МДЮСШ (Дніпро) — 3:0

Інтер (Дніпро) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 3:1

Олександрія-Аметист (Олександрія) — Маріуполь — 0:1

Азовсталь (Маріуполь) — Олександрія-Аметист (Олександрія), Маріуполь — Інтер (Дніпро), ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) —Миколаїв, МДЮСШ (Дніпро) — Металіст 1925 (Харків), Зірка (Кропивницький) — Кремінь (Кременчук).

Група 4

Ніким не перевершені Карпати втратили очки у 9-му турі, причому відразу всі три: на 30-й хвилині гравець ВІК-Волинь вдало зіграв головою після передачі з флангу.

А ось друге коло школярі розпочали вдало, вигравши клубне дербі. Вже до перерви вихованці Івана Шуги вели в рахунку — 2:0. Обидва м`ячі записав на свій рахунок збірник Назарій Федурко. Господарі з УФК гол престижу забили з 11-метрової позначки.

В останньому осінньому турі карпатці теж виграли, розгромно — 4:0, хоча й зустрічалися з другою на той момент командою групи. На 13-й хвилині Нікіта Рогачов головою, зігравши на випередження, відкрив рахунок після флангової передачі. Подвоїв перевагу відмінним ударом з дальньої відстані центральний захисник Олег Сидоров, якому вдався удар у лівий від воротаря верхній кут. Після перерви Іван Шуга випустив усіх резервних гравців, окрім воротаря. І одному з них, а саме Ярославу Панчишину вдалося відзначитися дублем.

Чемпіонат ДЮФЛУ U-17, Карпати, Буковина, 11 тур, 2019

Карпати розбираються з буковинськими конкурентами. Фото chernivtsisport.com.

«Звісно, що ми важко переживаємо цю поразку. На жаль, нам не вдалося подолати епідемію хвороб. Будемо робити висновки та рухатимемося далі», — відзначив тренер Буковини Юрій Крафт.

Тим часом, буковинців обійшли ВІК-Волинь (виграв усі три останні матчі) та УФК-Карпати (дві перемоги й поразка в дербі). В останньому турі було розгромлено тернопільську ДЮСШ на її полі, забивали Денис-Павло Махінка, Віталій Юришка, Андрій Дурдас (двічі) та Нікіта Петрук.

9 тур

26 жовтня

МФА (Мукачево) — СДЮСШОР (Ужгород) — 3:0

Прикарпаття (Івано-Франківськ) — ДЮСШ (Тернопіль) — 4:0

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — Карпати (Львів) — 1:0

УФК-Карпати (Львів) — Волинь (Луцьк) — 2:0

Буковина (Чернівці) — Львів — 3:2 (відео)

10 тур

2 листопада

СДЮСШОР (Ужгород) — Львів — 1:2

Буковина (Чернівці) — Волинь (Луцьк) — 2:1 (відео)

ДЮСШ (Тернопіль) — УФК-Карпати (Львів) — 0:5

Карпати (Львів) — Буковина (Чернівці) — 4:0 (відео)

Волинь (Луцьк) — Львів — 1:2

СДЮСШОР (Ужгород) — Волинь (Луцьк), Львів — Карпати (Львів), Буковина (Чернівці) — ДЮСШ (Тернопіль), УФК-Карпати (Львів) — МФА (Мукачево), ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — Прикарпаття (Івано-Франківськ).

Чемпіонат ДЮФЛУ U-16. Шахтар першим обіграв УФК й відібрав у нього лідерство в групі

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-19 Германия) (20%, 127 голосов)
  • Георгий Цитаишвили (Динамо) (18%, 110 голосов)