Молодіжка Зорі з голом Луньова дотиснула Колос

У ще одному сьогоднішньому матчі 14-го туру чемпіонату U-21 зустрілися амбіційна Зоря й дебютант Колос, що посідає передостаннє місце. Ветерани турніру взяли гору — 3:1

Й без того бойова команда Володимира Микитина була підсилена ще й помічниками з основи — Луньовим та Максимом Білим, однак до 75-ї хвилини не могла впоратися з новачком ліги. Він, навіть у меншості після вилучення Коваленка, зрівняв рахунок (Станіслав Сорокін (на фото №99) забив свій восьмий гол і знову очолив список бомбардирів).

Й лише на 75-й Борисенко вивів Зорю вперед, а за три хвилини успіх розвинув ще й захисник Сухар.

Зоря U-21 — Колос U-21 — 3:1

Голи: Максим Луньов (11), Владислав Борисенко (75), Тимофій Сухар (78) — Станіслав Сорокін (66, пенальті).

Зоря (4-3-2-1): Хмеловський — Агапов, Білий, Лазіо (Вовченко, 46), Сухар — Мільченко, Піддубний, Шалфєєв (Демченко, 88) — Луньов (Борисенко, 46), Повалій (Білоцерковець, 70, Азізов, 81) — Алефіренко.

Тренер: Володимир Микитин.

Колос: Котовий Альянов, Коваленко, Шакун, Чорноморець, Кошляк (Цикало, 46), Рожко, Сорокін, Федоров (Хучбаров, 46, Кірик, 62), Бондаренко (Шамич, 46), Ахмедзаде (Шевченко, 76).

Тренер: Андрій Костенко.