Збірна України U-17 перемогла команду Вірменії й у другому спарингу

Сьогодні на НТК ім. В. Баннікова відбувся другий товариський матч між юнацькими збірними України та Вірменії. Підопічні Олександра Петракова, забивши у кожному з таймів по м’ячу, перемогли — 2:0

Як тільки арбітр дав стартовий свисток, підопічні Олександра Петракова затиснули суперника на його половині поля. Досить сказати, що в перші п’ять-сім хвилин вірмени не могли зачепитися за м’яч. Правда, перший небезпечний момент українці створили тільки на 13-й хвилині. Після подачі кутового Шубіним Мампассі бив головою впритул, проте воротар гостей перевів м’яч на кутовий. А незабаром Віталій Роман заробив для нашої збірної пенальті, але Шубін не використав нагоду, пробивши вище цілі.

Й у подальшому моменти біля воріт вірменської збірної виникали частенько. Могли забивати Мампассі, двічі — Козік (в одному з цих епізодів влучив у поперечину). Але м’яч ніяк не йшов у ворота аж до 37-ї хвилини, коли холоднокровно у воротарському суперника зіграв Дмитро Шостак: після силового прострілу справа він поборовся із захисником, і з двох метрів відправив м’яча, що впав на газон, у ближній кут повз воротаря — 1:0.

Другий тайм почався зі ще одного гола збірної України у виконанні гравців Шахтаря: подачу кутового від Олега Очеретька точним ударом головою завершив Едуард Козік. Цей гол якоюсь мірою заспокоїв синьо-жовтих. Хоч господарі і продовжували володіти ігровою перевагою, небезпечних моментів помітно поменшало.

Збірна U-17 (2003), Олександр Петраков, Андрій Воробей, 2019

У штабі Олександра Петракова тепер працює й Андрій Воробей. Фото прес-служби УАФ.

У підсумку поєдинок так і завершився з рахунком — 2:0, а за сумою двох матчів підопічні Олександра Петракова забили вірменам сім м’ячів…

Товариський матч

Україна U-17 — Вірменія U-17 — 2:0

Голи: Дмитро Шостак (37), Едуард Козік (47).

На 22-й хвилині Богдан Шубін не реалізував пенальті (повз ворота).

Україна U-17 (3-4-3): Ісенко — Козік, Мампассі, Савчук — Кононов (Биков, 70), Очеретько (Лебедєв, 62), Шубін (Хромей, 63), Роман (Танчак, 70) — Микитишин (Хлань, 62), Денис Шостак (Федурко, 78), Дмитро Шостак (Фоменко, 78).

Нагадаємо, що команда Олександра Петракова готується до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17), який проходитиме в Португалії в листопаді поточного року. Там збірна України зіграє з Грузією (13-го числа), Албанією (16-го) й Португалією (19-го).

Наши за границей Космическая результативность Шуранова, серия Симчо, кубковые голы Бескоровайного и Янчака

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Владислав Ванат (Динамо) (23%, 61 голосов)
  • Эрик Шуранов (Нюрнберг Германия) (23%, 59 голосов)