У першому з двох товариських матчів збірна України U-18 розгромила Вірменію

Сьогодні в Єревані на базі національних команд Вірменії юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) зустрічалася з місцевими однолітками

Підопічні Володимира Єзерського забили у ворота суперників п’ять м’ячів, а у свої пропустили тільки один, повідомила прес-служба УАФ.

Як такої боротьби не вийшло, оскільки вже до середини першого тайму завдяки точним ударам Кобака, Абдуллаєва та Світюхи синьо-жовті вигравали — 3:0. Під завісу першого тайму Соловйов забив четвертий м’яч. А після перерви команди обмінялися голами, що втілилося в підсумковий рахунок — 5:1 на користь збірної України.

Товариський матч

Вірменія U-18 — Україна U-18 — 1:5

Голи: ??? (56) —  Кобак (14), Абдуллаєв (17), Світюха (22), Соловйов (39), Чідомере (90+3).

Україна (U-18): Турбаєвський, Комарець, Шиш (Павленко, 55), Егбуджуо (Павлюк, 55), Авдєєв (Гаджук, 55), Соловйов (Матусевич, 55), Гулько (Тлумак, 55), Судаков (Шевченко, 62), Кобак, Абдуллаєв (Брагару, 62), Світюха (Чідомере, 62).

Другий поєдинок ці суперники проведуть 13 жовтня (початок — о 12.00 за київським часом).

Тренер каже Єзерський: «Спаринги зі збірною Вірменії повинні бути цікавими»

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Владислав Ванат (Динамо) (23%, 61 голосов)
  • Эрик Шуранов (Нюрнберг Германия) (23%, 59 голосов)