Кожушко дебютував за Колос без голів, Маріуполь розгромив екс-динамівець Сорокін

Колос U-21, Мариуполь U-21, 1 тур, 2019

Щойно молодіжна команда Колоса провела дебютний матч у чемпіонаті України U-21. Розпочали ковалівці, як для новачка, трохи зухвало: розгромили Маріуполь 4:1

Достатньо впевнено стартували дублери Колоса у новому для себе турнірі: у матчі 1-го туру чемпіонату U-21 вони розібралися на своєму полі із загартованим Маріуполем. Грали, щоправда, не у Ковалівці, а у селі Калинівка.

Гостям не пощастило вже на 13 хвилині, їхнього гравця (Кирила Романюка) вилучили. А на 14-й вони ще й пропустили. І хоча на перерву таки пішли за рівного рахунку, після відпочинку прогавили ще три точні удари ковалівців.

Станислав Сорокин, Колос U-21, 2019

Сорокін забиває черговий гол. Фото koloskovalivka.com.

Відзначаємо, дебют у складі Колоса Олега Кожушка (Дніпро-1), ще одного вихованця Дніпра Каміля Хучбарова, Дмитра Шамича з Оболоні Бровар, що цього літа був на перегляді у Динамо, і безпосередньо саме динамівця Іллю Малишкіна, що у минулому сезоні грав за киян і у чемпіонаті U-21 (5 матчів), і у першості U-19 (2 матчі).

А гру зробив ще один колишній динамівець 19-річний півзахисник Станіслав Сорокін: на його рахунку хет-трик (у минулому чемпіонаті U-19 зіграв за Динамо 11 матчів, 3 голи).

Колос U-21 — Маріуполь U-21 — 4:1

Голи: Станіслав Сорокін (14, 52, 77), Олег Осипенко (50) Антон Байдал (32).

Колос: Волинець — Малишкін (Альянов, 61), Коваленко, Чорноморець, Чушенко, Кошляк (Рожко, 58), Дорошенко (Ахмедзаде, 73), Хучбаров (Осипенко, 46), Шамич (Федоров, 65), Сорокін, Кожушко.

Тренер: Андрій Костенко.

Маріуполь (4-2-3-1): Поспєлов — Петерман, Співак, Б. Романюк, К. Романюк — Булгаков, Доброхотов (Шинкаренко, 62) — Вискрібенцев (Літовченко, 82), Вакуленко (Бондар, 65), Байдал — Кожевніков (Літюк, 59).

Тренер: Олексій Гетьман.

Ех, Вася, Вася… Воротарі-новачки Ворскли й Зорі стояли на нуль, та хорвата Васіля все ж пробили