Дубль Волошина і Супряга допомогли юніорам Динамо виграти дербі

Київським дербі завершався 23-й тур чемпіонату U-19: у Щасливому восьмий Арсенал приймав лідера  Динамо. Ще до перерви фаворит забив тричі, знову відзначаємо Владислава Супрягу, він провів другий м'яч, а наприкінці квітня також забивав переможний гол і за Динамо U-21 у поєдинку з Шахтарем (2:1)

Не можна обійти увагою й дубль іншого талановитого динамівця Вікентія Волошина. Лише програвши перший тайм 0:3, канонірам вдався влучний постріл.

Арсенал U-19 — Динамо U-19 — 1:3

Голи: Вікентій Волошин (12, 36), Владислав Супряга (34) — Владислав Семотюк (51).

Арсенал (4-2-3-1): Гарапа — Петкус, Кириченко, Б. Колесник, Осіпенко (Громок, 46) — Кіщук, Шевченко — Буханевич (Рассоха, 89), Заяць (Хоменко, 46), Волинець (Давиденко, 72) — Семотюк (Костюк, 80).

Тренер: Олександр Овчинніков.

Динамо (4-1-4-1): Нещерет — Дмитрук, Сирота, Забарний, Ярош — Бодня (Надольський, 72) — Мащенко (Глушач, 72), Михайленко, Волошин (Ванат, 80), Єфименко (Завгородній, 65) — Супряга.

Тренер: Ігор Костюк.

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков апреля в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

  • Даниил Сикан (Мариуполь) (26%, 121 голосов)
  • Георгий Цитаишвили (Динамо) (23%, 105 голосов)
  • Евгений Исаенко (Динамо) (12%, 56 голосов)
  • Михаил Мудрык (Арсенал) (11%, 50 голосов)
  • Арсений Батагов (Днепр-1) (8%, 36 голосов)
  • Александр Назаренко (Днепр-1) (6%, 29 голосов)
  • Артем Феррари (Меццолара, Италия) (4%, 19 голосов)
  • Александр Климец (Волынь) (4%, 17 голосов)
  • Игорь Снурницын (Олимпик) (3%, 16 голосов)
  • Эрик Кушнир (Дебрецен, Венгрия) (2%, 9 голосов)

Всего проголосовало: 297

Загрузка ... Загрузка ...



Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

31 тур
25 травня
Зоря 12:00 Олександрія
Десна 12:00 Маріуполь
Карпати 12:00 Львів
Шахтар 12:00 Ворскла
Динамо 12:00 Арсенал
Детальніше

U-19

25 тур
24 травня
Динамо 12:00 Шахтар
Арсенал 12:00 Десна
Зоря 12:00 Волинь
Ворскла 12:00 Маріуполь
Чорноморец 12:00 Металург
27 травня
Олександрія 12:00 Карпати
Детальніше

GoldTalant | Золотой талант 2014