«Шокувало, що у більшості Карпати пропустили від Динамо ще тричі»

У нинішньому чемпіонаті U-21 молодіжка львів’ян вже двічі зустрічалася з віце-чемпіоном, обидва рази програла. Востаннє — дошкульно, вдома, у матчі 18-го туру — 1:4

При цьому за рахунку 0:1 галичани опинилися у більшості, зрівняли, не забили пенальті, а потім лише пропускали. Чим знову дуже розсердили свого тренера Романа Толочка, про що він не забарився розповісти інформаційному центру клубу:

— Матч проти Динамо в першому колі можна вважати найгіршим нашим поєдинком. Про сьогоднішню гру я такого сказати не можу. Ми розуміли, що суперник непростий і швидкий як в командних, так і в індивідуальних діях, тож серйозно налаштовувались на цю гру. Не забили пенальті, та все ж змогли зрівняти рахунок. Але одразу ж так помилитися і заробити пенальті у свої ворота — це просто неприпустимо.

Карпати не спромоглися перескочити Динамо навіть у більшості

Команда традиційно пропускає на останніх хвилинах. Я хотів би знайти якусь пігулку від цієї хвороби, оскільки мені важко пояснити, чому так стається. Перед грою ми все детально обговорювали і в мене не було жодних підстав вважати, що матч закінчиться з таким результатом. Гравці повинні в першу чергу запитати себе: «Чому так сталося?».

Мене шокувало те, що граючи в більшості за рахунку 1:1, команда пропустила ще 3 м’ячі. Логічного пояснення цієї ситуації у мене немає. Ще раз наголошу, що гравцям потрібно переглянути своє ставлення до гри. Надіюсь вони зроблять це в період перерви, щоб у весняній частині повернутись до трійки лідерів.

Золотой талант-2018. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-21 (1997-1998 г.р.)

• Виктор Цыганков (Динамо) (28%, 90 голосов)
  • Николай Шапаренко (Динамо) (26%, 84 голосов)