«Вдесятьох Десна намагалася зрівняти, але пропустила ще раз»

Окрилені неймовірним успіхом у попередньому матчі чемпіонату U-21 з Карпатами гравці Десни дуже впевнено змагалися й у 17-му турі. Принаймні із міцною Зорею грали 1:1 аж до 79-ї хвилини

На той час чернігівці вже перебували у меншості, у підсумку не витримали тиску, й пропустили двічі. Керманич команди Олександр Піщур розповів офіційному сайту свого клубу подробиці поєдинку з луганцями, розпочавши, щоправда, із знаменної вікторії у Львові:

— Перемоги швидко забуваються. Не потрібно жити минулим, треба жити сьогоднішнім днем. Перемога над Карпатами вже забулася.
У першому таймі матчу із Зорею була рівна гра, без моментів. Можна сказати, що команди придивлялися одна до одної. Пропустили на останній хвилині гол, через дитячу помилку.

Якимів (№23) вилучився й підвів партнерів

Другий тайм почали непогано, переломили хід матчу, забили, почали контролювати матч. Потім видалення… Воно дуже сильно позначилося на підсумковому результаті. Уже удесятьох пропустили, намагалися зрівняти, але отримали ще один. Вийшло так як вийшло…

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2018/2019?