Сьогодні в Умані та Кочубіївці, що у Черкаській області, матчами 3-го туру продовжилася фінальна частина чемпіонату ДЮФЛУ серед команд U-14. До півфіналів, звісно, потрапили не всі охочі
На Черкащині завершився груповий етап фінальної пульки чемпіонату серед команд U-14 (футболісти 2005 року народження). У заключному третьому турі для деяких команд вирішувалося якщо не все, то багато чого.
У групі А Шахтар здолав Львів і виграв перегони у квартеті.
Дуже старалися посісти перше місце (й уникнути зустрічі з Динамо) й хлопці з УФК-Карпати. У гольовій перестрілці вони здолали Металург (4:3), але поступилися лідерством Шахтарю за різницею м’ячів.
Стартонули! Чемпіонат ДЮФЛУ: Шахтар стартував без голів, Динамо набило шість
А ось Дніпро не зміг обіграти динамівців і закрутити інтригу (тоді б відразу три команди групи Б набрали б по 6 очок). Зусиллями Назара Прокопенка вони відкрили рахунок, та відповідь від його тезки Балаби звела матч до нічиєї.
У підсумку Динамо перше, Дніпро — лише третій. Бо друге місце посіла Скала, що завдала третьої поразки ВОДЮСШ, вінничани не забили у фіналі ще жодного гола.
Запанували Автогол виводить Динамо в лідери, Шахтар ділить перше місце з УФК-Карпати
Група А
17 червня
Львів — Шахтар (Донецьк) — 0:2
Голи: Максим Деркач (18), Данило Рябець (55).
Львів: Шайдец — Батюк (Бочуляк, 36), Герега, Бідзінський (Лихолат, 57), Проць (Крилошанський, 64), Герич (Квас, 39), Михайлів (Фрич, 48), Лозинський, Гудиш, Янчишин, Пин’як (Вишинський, 27, Пухнатий, 63).
Шахтар: Кравець — Дрозд, Матвійчук (Ткаченко, 36, Полцоняк, 70+2), Бац, Гетьман, Башмарін, Рябець (Шелковенко, 66), Яновіч, Деркач, Ющенко (Князєв, 36), Демченко (Кулініч, 48).
Металург — УФК-Карпати (Львів) — 3:4
Голи: Данило Кравчук (51), Артур Сосницький (62), Богдан Сосновський (63) — Віктор Ніколаєв (3, 29), Дмитро Коваленко (32), Іван Маланаук (64).
Металург: Каріка (Галицький, 44) — Сосновський, Соснов, Плохотнік (Міроненко, 50), Шатов, Кравчук, Гончаренко, Монахов, Куралєх, Бруй (Сосніцький, 44), Видиш (Дріх, 46).
УФК-Карпати: Бакулик (Кутірка, 46) — Блащук, Хокіль, Ломницький, Катрич (Веремієнко, 36), Рожко (Девич, 50), Савчин, Фетько (Маланаук, 36), Шах, Коваленко (Сморжанюк, 60), Ніколаєв.
Турнірна таблиця
Група A | І | В | Н | П | М | О | |
1 | Шахтар | 3 | 2 | 1 | 0 | 6—1 | 7 |
2 | УФК-Карпати | 3 | 2 | 1 | 0 | 5—3 | 7 |
3 | Львів | 3 | 1 | 0 | 2 | 1—3 | 3 |
4 | Металург | 3 | 0 | 0 | 3 | 4—9 | 0 |
Група Б
17 червня
ВОДЮСШ (Вінниця) — Скала (Моршин) — 0:2
Голи: Іван Веретинський (17, автогол), Валерій Чижиков (37).
ВОДЮСШ: Січкар — Козачук, Кравець, Новицький, Ямнич (Суржиков, 42, Зелінський, 46), Дунський, Бережок (Поліщук, 53), Марчук (Кучер, 58), Веретинський (Юдвін, 42), Гереш (Зеленевич, 68), Костик (Куляс, 64).
Скала: Старушко (Шкунбатюк, 70+2) — Фень, Нікіфоряк, Михавко (Трабовський, 55), Бугаєв, Чижиков (Кобернюк, 44), Висоцький, Зайка (Савчук, 55), Падук (Молнар, 40), Пригода (Стадніченко, 40), Сухецький (Кащин, 51).
Динамо (Київ) — Дніпро — 1:1
Голи: Балаба (35) — Прокопенко (10).
Динамо: Косач — Балаба, Сизонюк, Жовтенко (Гусєв, 54), Білоконь (Прокопенко, 70+2), Федоренко, Бойченюк, Педченко, Зоренко, Грохольський, Дзень.
Дніпро: Крапивцорв — Терещенко, Тоболь, Гришкевич (Плахтиря, 68), Стрюков, Сапожников, Келенбет, Баренко, Рогач, Прокопенко (Костік, 46), Шеставін (Черв’яков, 68).
Турнірна таблиця
Группа Б | И | В | Н | П | М | О | |
1 | Динамо | 3 | 2 | 1 | 0 | 8—1 | 7 |
2 | Скала | 3 | 2 | 0 | 1 | 5—2 | 6 |
3 | Дніпро | 3 | 1 | 1 | 1 | 3—4 | 4 |
4 | ВОДЮСШ | 3 | 0 | 0 | 3 | 0—10 | 0 |
Тож, завтра розпочинаються стикові матчі
18 червня
За 7-е місце
ВОДЮСШ — Металург
Кочубіївка, 10:00
За 5-е місце
Львів — Дніпро
Кочубіївка, 11:45
Півфінали — післязавтра, 19 червня.
Динамо — УФК-Карпати
Кочубіївка, 16:00
Шахтар — Скала
Кочубіївка, 18:00.
Счет на минуты В Португалии уверяют, что звездный хавбек Бенфики в ближайшие часы подпишет контракт с Атлетико
Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков мая/июня в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)
- Георгий Цитаишвили (Динамо, сборная Украины U-20) (30%, 300 голосов)
- Даниил Сикан (Мариуполь, сборная Украины U-20) (25%, 254 голосов)
- Владислав Супряга (Динамо, сборная Украины U-20) (17%, 168 голосов)
- Алексей Кащук (Шахтер, сборная Украины U-20) (7%, 70 голосов)
- Михаил Мудрык (Арсенал, сборная Украины U-21) (7%, 70 голосов)
- Евгений Исаенко (Динамо) (6%, 58 голосов)
- Анатолий Трубин (Шахтер, сборная Украины U-21) (4%, 37 голосов)
- Александр Назаренко (Днепр-1) (2%, 24 голосов)
- Арсений Батагов (Днепр-1) (2%, 23 голосов)
- Игорь Снурницын (Олимпик, сборная Украины U-20) (1%, 10 голосов)
Всего проголосовало: 521