Незабаром розпочнеться збір юнацької збірної України (футболісти не старші 2007 року народження), приурочений до поєдинків кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U-17)
Збірна України U-17 незабаром розпочне тренувальний збір для підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U-17).
Синьо-жовті потрапили до групи 3 разом із Німеччиною, Фінляндією та Ліхтенштейном. Міні-турнір проходитиме з 15-го до 21 жовтня в Ліхтенштейні (стадіони Шпортплац Блуменау в Трізені та Шпортпарк Ешен-Маурен в Ешені).
Головний тренер нашої команди Володимир Єзерський викликав 20-х футболістів.
Склад юнацької збірної України U-17
Воротарі: Олександр Харечко (Рух Львів), Олександр Петренко (Баєр, Німеччина).
Захисники: Олексій Рибак, Даніель Дехтяр, Дем’ян Третяк (усі — Динамо Киів), Микита Шелікета, Єгор Данковський (обидва — Шахтар Донецьк), Кирило Дігтярь (Металіст Харків), Євгеній Рябоконь (Словацко, Чехія).
Півзахисники: Павло Люсін, Володимир Озимай (обидва — Динамо Київ), Євгеній Гармаш (Шахтар Донецьк), Назар Бондар (Рух Львів), Олександр Драган (Аталанта, Італія), Богдан Оличенко (Баварія, Німеччина), Дмитро Богданов (Динамо, Німеччина), Олександр Сорока, Артур Ухань (обидва — Гент, Бельгія).
Нападники: Іван Денисов (Рух Львів), Артем Степанов (Баєр, Німеччина).
Кваліфікаційний раунд відбору Євро-2024 (U-17)
Група 3
15.10.2023
Фінляндія — Україна (13:00)
Німеччина — Ліхтенштейн (17:30)
18.10.2023
Німеччина — Фінляндія (13:00)
Україна — Ліхтенштейн (17:30)
21.10.2023
Україна — Німеччина (13:00)
Ліхтенштейн — Фінляндія (17:30)
Час початку матчів — київський.
Група 1: Данія, Австрія, Грузія*, Литва.
Група 2: Швеція, Польща, Латвія, Молдова*.
Група 3: Німеччина, Україна, Фінляндія, Ліхтенштейн*.
Група 4: Сербія*, Словенія, Люксембург, Азербайджан.
Група 5: Португалія*, Чехія, Чорногорія, Албанія.
Група 6: Франція, Норвегія, Румунія*, Естонія.
Група 7: Туреччина*, Шотландія, білорусь, Казахстан.
Група 8: Іспанія, Словаччина, Північна Македонія, Мальта*.
Група 9: Англія, Хорватія*, Косово, Фарерські о-ви.
Група 10: Ірландія*, Швейцарія, Ісландія, Вірменія.
Група 11: Італія*, Греція, Північна Ірландія, Сан-Марино.
Група 12: Бельгія, Ізраїль*, Уельс, Гібралтар.
Група 13: Угорщина*, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Андорра.
* — господарі міні-турнірів.
Володарі двох перших місць у відбірних групах та п’ять найкращих третіх збірних за результатами матчів із першою та другою командами групи вийдуть в елітний раунд, де на них уже чекає збірна Нідерландів.
Поєдинки цієї стадії пройдуть у березні 2024 року. У них визначаться 15 збірних, що приєднаються до Кіпру у фінальному турнірі, який триватиме з 20 травня до 5 червня.