Оболонь Бровар з голом молодого захисника розгромила данський Тістед

Підопічні Олега Мазуренка провели свій черговий спаринг на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Цього разу українці зустрічалися з представником 2-го дивізіону Данії. Гра завершилася з рахунком 4:0, відзначаємо гол у виконанні 21-річного захисника Єгора Прокопенка

Тренерський штаб киян з перших хвилин довірив місце у складі 21-річному захиснику Єгору Прокопенку. У другій половині зустрічі у гру увійшли: 19-річний захисник Максим Потопальський, 21-річний захисник Юрій Мате та 20-річний півзахисник Дмитро Касімов.

Пивовари активно розпочали гру, проте відкрити рахунок змогли вже наприкінці першого тайму. М’яч у свій актив записав захисник Єгор Прокопенко.

У другій половині зустрічі українська команда не збавляла обертів і довела рахунок до розгромного. Дублем відзначився досвідчений Рінар Валєєв, а ще одного разу забив Артем Ковбаса.

У підсумку, Оболонь Бровар здобуває впевнену перемогу.

Оболонь Бровар — Тістед — 4:0

Голи: Прокопенко (36), Валєєв (49, 68), Ковбаса (54).

Оболонь Бровар (1-й тайм): Литвиненко — Прокопенко, Безуглий, Коваленко,  Покотилюк, Слободян, Бровченко, Улянченко, Мединський (Касімов, 38), Гуськов,  Батальський.

Оболонь Бровар (2-й тайм): Тюрін — Потопальський, Семенко, Шевченко, Майданевич, Мате, Улянченко, Савченко, Валєєв, Ковбаса, Касімов.

Путівка у життя Близнюк: якщо я не буду переглядати молодих гравців, хто дасть їм шанс?

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?