Металіст 1925 на своїй базі мінімально здолав Авангард (відео)

На навчально-тренувальній базі Металіста у спарингу зустрілися два представники Першої ліги. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 2:1. Відзначаємо, що тренерський штаб Металіста 1925 у цьому матчі дав можливість перевірити себе молоді, за Авангард також зіграли двоє гравців із реєстра Золотого таланта

У старті Металіста 1925 тренерський штаб довірив місце: 21-річному захиснику Максиму Цвіренку. У другому таймі на полі з’явилися: 19-річний голкіпер Арсен Бєліменко, 18-річний захисник Аніх Чідера, 20-річний захисник Ілля Коваленко, 21-річний нападник Максим Єрмоленко та 19-річний нападник Владислав Дмитренко.

Олександр Косевич з перших хвилин випустив досвідчених гравців, приберігши молодь на другий тайм. У другій половині зустрічі на поле вийшли: 19-річні півзахисники Артур Мурза та Володимир Близнюк.

Фото metalist1925.com.

Краматорський колектив дуже швидко відкрив рахунок у матчі. М’яч у свій актив записав досвідчений півзахсиник Віталій Собко. У середині першого тайму після передачі у виконанні Гегедоша відзначився Жук. На останніх хвилинах матчу харків’яни вирвали перемогу. Переможний м’яч забив 22-річний півзахисник Сергій Романов.

У підсумку, підопічні Андрія Демченка здобувають вольову перемогу.

Металіст 1925 — Авангард — 2:1

Голи: Жук (24), Романов (85) — Собко (6).

Металіст 1925: Сидоренко (Бєліменко, 41) — Жук, Шершень (гравець на перегляді, 58), Цвіренко, Ченбай (Аніх Чідера 58), Кольцов (гравець на перегляді, 58), А. Савін (Романов, 58), Ямполь (Єрмоленко, 58), Дерек (Давидов, 58), Лукас (Коваленко, 58), Гегедош (Дмитренко, 46).

Авангард (1-й тайм): Денчук, Сухарьов, Мірошник, В. Савін, Дедяєв, Сеницький, Лобов, Собко, Матяж, Нехтій, Яворський. 2-й тайм: Солдатенко, Воробей, Мірошник, Брюхов, В. Савін, Цибульник, Лобов, Близнюк, Тимофієнко, Мурза, Шаврін.