Інгулець переграв представника другої ліги Польщі

Підопічні Сергія Лавриненка провели свій перший контрольний матч на зборах у Туреччині. Петрівці здобули мінімальну перемогу у протистоянні з ФК Відзев (Лодзь). Гра завершилася з рахунком 1:0

У стартовому складі тренерський штаб української команди випустив перевірених та досвідчених бійців.

У другій половині зустрічі шанс проявити себе отримав 21-річний нападник Вадим Лобода.

Долю зустрічі було вирішено в середині другого тайму. Єдиний забитий м’яч у свій актив записав досвідчений півзахисник Ілля Коваленко. У підсумку, Інгулець перемогою розпочинає свій закордонний тренувальний збір.

Інгулець (Україна) — Відзев (Лодзь, Польща) — 1:0

Гол: Коваленко (63).

Інгулець (1-й тайм): Шуст — Фатєєв, Павлов, Ковальов, Синьогуб, Лупашко,  Запорожець, Бартулович, Козак, Мішуренко, Січінава.

Інгулець (2-й тайм): Льопка — Балан, Кучеренко, Ковальов (Павлов, 58; Фатєєв, 77), Квасний, Лупашко (Лобода, 62), Марчук, Щедрий, Коваленко, Коробка, Сула.

У Туреччині сухо Лідер Першої ліги розпочав турецький збір з нулів: молоді нападники не забивали

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?