Дніпро-1 перемогою завершує навчально-тренувальні збори

Підопічні Дмитра Михайленка зіграли свій заключний спаринг на другому навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Українська команда переграла батумське Динамо з рахунком 2:1

У стартовому складі тренерський штаб дніпрян випустив: 17-річного півзахисника Арсенія Батагова, 18-річного півзахисника Андрія Кіреєва та 20-річного півзахисника Олександра Назаренка.

У другому таймі у гру увійшли: 20-річний півзахисник Сергій Булеца та 20-річний нападник Владислав Супряга. Відзначаємо, що у цьому матчі  Арсеній Батагов грав у центрі захисту.

Кіреєв (у центрі) і Батагов (крайній праворуч) захищаються від грузинських атак. Фото фейсбук Динамо (Батумі).

Як повідомляє офіційний сайт українського клубу, у перші хвилини гра була досить рівною. Грузини навіть могли відкривати рахунок, але Фламаріон не реалізував одинадцятиметровий. Блискуче зіграв Кліщук. А в наступній атаці дніпряни забили: після чудової передачі Назаренка відзначився Тейлор. На 33-й хвилині з правом заміни було вилучено Сніжка.

На початку другого тайму підопічні Михайленка подвоїли свою перевагу. Одинадцятиметровий реалізував Хобленко. Уже у компенсований час грузини скоротили відставання у рахунку. Тевдорадзе забив також з пенальті.

У підсумку, Дніпро-1 на мажорній ноті завершує свої міжсезонні збори. 23-го лютого команда зіграє свій перший офіційний матч. Суперник — львівські Карпати.

Дніпро-1 — Динамо (Батумі, Грузія) — 2:1

Голи: Тейлор (18), Хобленко (57, пенальті) — Тевдорадзе (90+2, пенальті).

Вилучення: Сніжко (33, з правом заміни), Коркішко (90+1).

Нереалізований пенальті: Фламаріон (17).

Дніпро-1: Кліщук — Шаповал, Батагов, Сваток, Чичиков, Кірєєв, Сніжко (Ді Франко, 39; Коркішко, 62),  Сабатіні, Назаренко (Булеца, 81), Тейлор (Цуріков, 75), Хобленко (Супряга, 79).

Динамо: Алавідзе — Гагошидзе, Кобахідзе, Гегечкорі, Наваловський, Джихаурі, Мамучашвілі, Манджгаладзе, Вагнер, Двалішвілі, Фламаріон.

На заміну виходили: Тейді, Чаладзе, Тевдорадзе, Цинтадзе, Гафріндашвілі, Джинджавадзе, Вінісіус.

Наші дужчі! Десна впевнено переграла вікінгів з Віборга (відео)

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2019/2020?