Молоді роздавали передачі, та Карпати не змогли перемогти Динамо з Мілевським

Підопічні Романа Санжара провели свій черговий спаринг на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Цього разу українська команда зустрічалася з представником чемпіонату Білорусії. Гра завершилася з рахунком 2:2

У стартовому складі на гру вийшли 21-річний захисник Владислав Дубінчак, 19-річний півзахисник Остап Притула та 19-річний нападник Ростислав Лях. У другому таймі тренерський штаб випустив 19-річного захисника Романа Сливу, 21-річного захисника Олега Веремієнка та 17-річного півзахисника Юрія Тлумака.

Як повідомляє офіційний сайт Карпат, українська команда активно почала гру та зуміла реалізувати свою перевагу на 33-й хвилині. 19-річний Остап Притула грудьми скинув м’яча на Матара, новачок Карпат увійшов до штрафного й завдав потужного удару, проте з цим пострілом впорався голкіпер, але першим на добиванні опинився Володимир Танчик. На останній хвилині першого тайму після передачі Ростислава Ляха Матар подвоїв перевагу української команди.

Проте, у другій половині зустрічі львів’яни не змогли втримати переможний результат і дозволили супернику зрівняти рахунок. У підсумку, гра завершилася результативною нічиєю.

Карпати (Україна) — Динамо (Брест, Білорусь) — 2:2

Голи: Танчик (33), Матар (45) — Бакай (78), Савіцкий (83).

Нереалізований пенальті: Савіцкий (76).

Карпати: Каніболоцький (Кудрик, 46) — Дубінчак, (Слива, 83), Халл, Гіоргадзе (Веремієнко, 74), Мартінс, Кльоц, Назарина, Притула (Тлумак, 85), Лях (Лейоус, 67), Танчик (Г. Пасіч, 46), Матар (Бойчук, 67).

Динамо: Павлюченко — Веретіло, Хачеріді, Кікі, Пєчєнін, Кісляк, Нойок, Гордєйчук, Мілевський, Бакай, Лаптєв.