Маріуполь з хет-триком Топалова і дублем Біблика розгромив Валмієру

Підопічні Олександра Бабича у своєму черговому контрольному матчі на навчально-тренуальному зборі у Туреччині розтрощили представника чемпіонату Латвії 9:0. Відзначаємо хет-трик у виконанні 21-річного півзахисника Дмитра Топалова (на фото), дубль у свій актив записав 18-річний нападник Станіслав Біблик

У стартовому складі Маріуполя на гру вийшли 21-річні півзахисники Максим Чех та Дмитро Топалов. Ще по ходу першого тайму у гру увійшов 18-річний  нападник Станіслав Біблик. У другій половині зустрічі Олександр Бабич випустив 20-річного голкіпера Павла Кравцова.

Українська команда розпочала погром у середині першого тайму. Дмитро Мишньов відкрив рахунок у матчі. Ще до перерви відзначився Валерій Федорчук, який реалізувував пенальті.

Станіслав Біблик (№90) вдало вийшов на заміну. Фото fcmariupol.com.

У другому таймі азовці забили ще сім м’ячів. Необхідно відзначити чудову гру у виконанні молоді Маріуполя: 3 голи у свій актив записав 21-річний Дмитро Топалов, а дублем відзначився 18-річний Станіслав Біблик. До закінчення зустрічі забивали Мишньов та Полегенько.

У підсумку, Маріуполь здобуває вражаючу перемогу. Блискуча гра у виконанні підопічних Бабича.

Маріуполь (Україна) — Валмієра (Латвія) — 9:0

Голи: Мишньов (24, 84), Федорчук (30, пенальті), Топалов (50, 82, 87), Біблик (65, 76).

Маріуполь: Поспєлов (Кравцов, 71) — Тищенко, Яворський, Чоботенко, Горбунов, Чех, Федорчук, Полегенько, Мишньов, Чурко (Біблик, 36), Топалов.