Десна з трьома молодими обіграла представника першої ліги Китаю

Підопічні Олександра Рябоконя вдало провели свій перший із двох запланованих спарингів за день. Українська команда на останніх хвилинах вирвала перемогу у ФК Чженцян Грінтаун — 3:2

Зі стартових хвилин у складі чернігівців вийшли 20-річний захисник Юхим Конопля та 21-річний півзахисник Ренат Мочуляк. У другому таймі на полі з’явилися 19-річний півзахисник Євгеній Белич і 19-річний нападник Денис Демяненко.

Китайська команда на початку зустрічі вийшла уперед, проте на останніх хвилинах першого тайму Віталію Єрмакову вдалося зрівняти рахунок.

Юхим Конопля втікає від китайця. Фото desna.football.

У другій половині зустрічі українській команді довелося відіграватися знову. Відзначаємо, що на початку другого тайму Десна залишилася у меншості: арбітр вилучив Андрія Домбровського. На 79-й хвилині одинадцятиметровий реалізував нападник Пилип Будківський, а переможний м’яч на 89-й хвилині у свій актив знову записав Єрмаков.

Десна (Україна) — Чженцян Грінтаун (Китай) — 3:2

Голи: Єрмаков (44, 89), Будківський (79, пенальті).

Десна: Паст — Конопля, Гітченко, Єрмаков, Западня, Домбровський (Демяненко, 58), Калітвінцев, Мочуляк (Белич, 46), Хльобас, Кузик, Будківський.

З почином! Дніпро-1 з голами Супряги і Булеци здобув дебютну перемогу у 2020 році

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?