Динамо виграючи у два м’ячі по ходу матчу програло Тоболу

Підопічні Олексія Михайличенка провели свій передостанній спаринг на другому навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Кияни поступилися четвертій команді чемпіонату Казахстану минулого сезону Тоболу з рахунком 2:4

Відзначаємо, що тренерський штаб киян у цьому матчі перевірив багатьох гравців молодіжної команди. Зі стартових хвилин на полі з’явилися: 20-річний голкіпер Владислав Кучерук, 19-річний захисник Олександр Сирота, 17-річний захисник Денис Кузик, 20-річний півзахисник Олександр Романчук та 19-річний нападник Даниїл Сухоручко. У другій половині зустрічі у гру увійшов 21-річний півзахисник Микола Шапаренко.

Як повідомляє офіційний сайт Динамо, перший тайм пройшов за переваги української команди. На 12-й хвилині кияни відкрили рахунок. Після навісу де Пени ударом головою відзначився Фран Соль. Ще у першому таймі кияни забили вдруге. Дуелунд подвоїв перевагу біло-синіх. Но останніх хвилинах першої половині зустрічі гравці Тоболу скоротили відставання у рахунку.

У другому таймі характер гри змінився. Гравці Тоболу за 27 хвилин забили три м’ячі і у підсумку здобули перемогу. Ця поразка стала першою для динамівців на другому навчально-тренувальному зборі.

Летить Денис Кузик. Фото fcdynamo.kiev.ua.

Свій заключний спаринг динамівці проведуть 15-го лютого. Суперник — тбіліське Динамо.

Динамо (Україна) — Тобол (Казахстан) — 2:4

Голи: Соль (12), Дуелунд (39) — Нургалієв (44), Мужиков (47), Муртазаєв (57), Аветісян (72).

Динамо: Кучерук (Бущан, 46) — Піварич, Сирота, Романчук, Кузик (Караваєв, 69), Андрієвський, Дуелунд (Шапаренко, 46), де Пена, Кадірі, Сухоручко (Сидорчук, 71), Соль.

Тобол (стартовий склад): Шацький — Канкава,  Себа, Турсінбай, Квеквескірі, Валіуллін, Езе, Ерланов, Мірошниченко, Нургалієв, Мужиков.